Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

flusha enfes oyunuyla IEM Katowice 2018’nin MVP’si seçildi

flusha iem katowice mvp

IEM Katowice 2018’i kazanan Fnatic’in efsane oyuncusu Robin “flusha” Rönnquist, HLTV.org ve topluluk oylaması ile IEM Katowice 2018’in MVP‘si seçildi. Birçok kişi tarafından gösterdiği enfes performansın ardından büyük ilgi gördü. Final maçında rakiplerine ortalama 103 hasar vererek adeta takımını taşıdı.

Muhteşem performans

24 yaşında ki İsveçli oyuncu turnuvada 1.32 rating ile ne kadar önemli bir oyuncu olduğunu tekrardan gösterdi. Flusha, turnuvanın canlı yayını sırasında neredeyse herkes tarafından hile denilecek kadar iyi performans sergiledi. Fnatic’in en iyi oyuncusu olarak gösterilen KRIMZ ve FaZe’in önemli oyuncusu GuardiaN gibi önemli isimleri geride bırakarak MVP’yi kazandı. Özellikle de_train haritasında gösterdiği muhteşem performans ile takımını zafere ulaştıran isim olarak görüldü. Aynı zamanda bu performans, ödülü almasında büyük etken oldu.

flusha iem katowice 2018 rating

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kariyerindeki ilk MVP!

Diğer oyuncular tarafından oyunun en zeki oyuncularından biri olarak görülen ve bazen yaptığı küçük hile şakalarıyla adı hileciye çıkan flusha, kariyerinin ilk MVP ödülünü muhteşem bir performans ile kazandı.

flusha vs FaZe Clan!

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive