Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

IEM Katowice 2019 Kapalı Elemeleri’ne davet edilen takımlar belli oldu

ex-Space Soldiers da IEM Katowice 2019 Kapalı Elemeleri’ne davet alan takımlar arasında yerini aldı.

CS: GO arenalarının klasikleşmiş turnuvalarından IEM Katowice 2019‘un kapalı elemelerine doğrudan davet edilen takımlar belli oldu.

Polonya’da düzenlenecek turnuva için çok uzun bir eleme süreci bizleri bekliyor. 22 Ekim’de başlayacak olan açık elemelerde her bölge için ayrı ayrı elemeler yapılacak. Avrupa’da tam 4 açık eleme turnuvası oynanacak. Daha sonrasında kapalı elemelerde oynamaya hak kazanan takımlar, Aralık ayında düzenlenecek olan bölge Minor turnuvalarında mücadele edecek. Avrupa kıtası için düzenlenecek olan Minor turnuvasında, kapalı elemelerde ilk 8 sırayı elde eden takımlar yer alacak. Burada da başarılı olan takımlar, IEM Katowice 2019 Ana Elemeleri’nde mücadele edecek. Bu turnuvada da ilk 8 sırayı elde eden takımlar, çok uzun bir eleme sürecinin ardından nihayet IEM Katowice 2019 turnuvasında mücadele etmeye hak kazanacak.

https://twitter.com/IEM/status/1053307287094231040

Kapalı elemelere davet alan takımlar arasında temsilcimiz ex-Space Soldiers da yer alıyor. Son zamanlarda adının sıkça SK Gaming ile anılmasına alıştığımız ekibimizin, turnuva zamanına kadar yeni bir organizasyonla anlaşıp adını değiştirerek turnuvaya katılması da ihtimaller dahilinde bulunuyor. ex-Space Soldiers, yapılacak bu tüm elemelerde başarılı olması halinde 21 Şubat-3 Mart arasında Polonya’nın Katowice şehrinde düzenlenecek olan turnuvaya katılacak.

Avrupa kıtasını kapsayan IEM Katowice 2019 Kapalı Elemeleri’ne kimler davet edildi?

  • ENCE
  • Heroic
  • mousesports
  • North
  • OpTic
  • ex-Space Soldiers
  • Kinguin
  • Virtus.pro

 

UNC Greensboro'da Bilgisayar Bilimleri öğrencisi. Ortaokuldan itibaren espora merak salmış bir Adanalı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive