Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

IEM Sydney 2018: mousesports davet edilen dördüncü takım oldu

IEM Sydney 2018 turnuvasına davet edilen dördüncü takım mousesports oldu.

1-6 Mayıs 2018 tarihleri arasında Avusturalya’nın Sydney kentinde düzenlenecek olan IEM Sydney 2018 CS: GO turnuvasında yer alacak olan takımlar yavaş yavaş belli olmaya devam ediyor. Avrupa temsilcisi mousesports da turnuvaya davet alan takımlar arasında yer aldı.

IEM’in resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan açıklamada ”Avusturalyalı herhangi bir mousesports taraftarı var mı?” diye sorulurken müjdeli haber de devamında verildi. Turnuvaya son olarak geçtiğimiz hafta ev sahibi ekip Renegades dahil edilmişti.

https://twitter.com/IEM/status/975914572736581634

Turnuvaya dahil olma şansı olan takımlar arasında WESG 2017 Dünya Finalleri CS: GO turnuvasında sergilediği başarılı performans ile $300.000 ödülün sahibi olan gururumuz Space Soldiers da yer alıyor. Gururumuz, şampiyonun IEM Sydney 2018 turnuvasında yer alacağı GG: Origin turnuvasındaki maçlarına 23 Mart itibarıyla başlayacak. Ekibimiz, turnuvadaki ilk maçında turnuvadan çekilme kararı alan Danimarka ekibi North’un yerine turnuvaya sonradan dahil edilen NOREG takımıyla karşı karşıya gelecek. Karşılaşma saat 16.00’da başlayacak ve bo3 formatında oynanacak.

mousesports’un davet almasıyla birlikte turnuvada yer alan takımlar nasıl şekillendi?

  • SK Gaming (Brezilya)
  • Renegades (Avusturalya)
  • FaZe Clan (Avrupa)
  • mousesports (Avrupa)

UNC Greensboro'da Bilgisayar Bilimleri öğrencisi. Ortaokuldan itibaren espora merak salmış bir Adanalı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive