Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

IEM Sydney 2018: Space Soldiers oldukça zorlu bir sınav verecek

IEM Sidney grupları belli oldu. Space Soldiers’ı zorlu bir sınav bekliyor.

IEM Sydney 2018 turnuvasında gruplar belli oldu. Açıklanan gruplara göre turnuvada yer alan temsilcimiz Space Soldiers için zorlu bir turnuva olacak. A grubunda yer alan temsilcimiz, dünya devleri ile mücadele edecek.

DreamHack Marseille 2018’e erken veda

Temsilcimiz Space Soldiers, en son katıldığı DreamHack Marseille 2018 turnuvasında şok etkisi yaratan iki mağlubiyet ile beraber erkenden elendi. Astralis ve Gambit takımlarına karşı mağlubiyet alan temsilcimiz, yeni turnuvalara odaklanmış durumda.

IEM Sydney 2018 A Grubu

A grubunda yer alan takımlar arasında FaZe, Cloud9 ve SK gibi dünya devleri yer alıyor. Onun dışında Space Soldiers, ORDER, Renegades, Grayhound ve TyLoo gibi takımlar da A grubunda yer alıyor. Grubun ilk eşleşmeleri de belli oldu.

A Grubu
Europe FaZevs. Australia ORDER
Turkey Space Soldiersvs. Australia Renegades
United States Cloud9vs. Australia Grayhound
Brazil SKvs. China TyLoo

 

B Grubu

Turnuvanın bir diğer grubunda dikkat çeken takımlar ise fnatic, mousesports, Natus Vincere ve Astralis. Grupta bu takımlara ek olarak NRG, MVP PK, Chiefs ve B.O.O.T-d[S] takımları yer alıyor. Eşleşmeler ise diğer grup gibi şimdiden belli oldu.

B Grubu
Europe mousesportsvs. Singapore B.O.O.T-d[S]
United States NRGvs. Denmark Astralis
Ukraine Natus Vincerevs. Korea MVP PK
Australia Chiefsvs. Sweden fnatic

 

1-6 Mayıs tarihleri arasında Avustralya’da gerçekleşecek olan turnuva, 250 bin dolar ödül havuzuna sahip. Toplam 16 takım mücadele edecek. Grup aşamaları ise iki bölümden oluşacak. Kazananlar ve kaybedenler kendi aralarında karşılaşacaklar. İlk iki maçını kaybeden takım ise direkt turnuvaya veda etmiş olacak. Turnuvanın ilk üç günü grup aşamalarına ayrılacak ve 3. günden sonra seyirci karşısında sahne de maçlar oynanacak. Temsilcimiz Space Soldiers’a bu zorlu mücadelelerde şimdiden başarılar diliyoruz.

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive