Connect with us

Espor

IF Parla Esports’ta Standhaft, espor operasyon menajeri oldu

IF Parla Esports yönetiminde bir pozisyon değişikliği yaşandı.

IF Parla Esports'ta Standhaft, espor operasyon menajeri oldu

Geçtiğimiz aylarda hem VALORANT takımı ile G-Loot VALORANT Clash turnuvasında gösterdiği performans hem de League of Legends: Wild Rift takımı ile Snapdragon Mobile Challenge Europe’da şampiyon olması ile gündemimize gelen IF Parla Esports yönetiminde bir pozisyon değişikliği yaşanıyor.

12 Ocak Perşembe günü takımın resmi sosyal medya hesapları üzerinden yapılan duyuruya göre takım bünyesine 20 Ağustos 2022’de Wild Rift menajeri pozisyonunda dahil olan Umut “Standhaft” Berk, yeni dönemde takımda espor operasyon menajeri olarak görev almaya başlayacak.

Takım bünyesinde yaşanan bu görev değişikliği “Bir süredir bünyemizde Wild Rift menajeri olarak yer alan Umut “Standhaft” Berk, artık ekibimizde espor operasyon menajeri olarak devam edecektir. Kendisine yeni görevinde başarılar dileriz.” sözleri ile birlikte duyurulurken, Umut “Standhaft” Berk de düşüncelerini birkaç Tweet ile aktardı.

Standhaft: “Parla gibi başarılı, hırslı ve içten bu ailenin bir parçası olduğum için mutluluk duyuyorum”

Kişisel Twitter hesabı üzerinden paylaştığı Tweet’lerde Berk, “Parla gibi başarılı, hırslı ve içten bu ailenin bir parçası olduğum için mutluluk duyuyorum. WR kısmını son Avrupa şampiyonluğuyla noktaladıktan sonra, kariyerime espor operasyon menajeri olarak devam edeceğim.” ve “Parla’yı daha da ileriye taşımak ve kendi farkımı ortaya koymak için her zaman elimden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğim, aidiyet hissetmenin getirdiği keyifli bir sorumluluk.” dedi.

Standhaft’ın görev değişikliği sonrası Wild Rift takımında menajer görevine kimin getirileceği ise henüz duyurulmadı.


İlginizi Çekebilir: wtcN: “Espor alanına yapılan yatırımların giderek artacağını düşünüyoruz”

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor