Connect with us

Espor

IF Parla Esports VALORANT takımına Ping engeli

Esporcuların yaşadığı ping sorunu tekrardan gündeme geliyor.

IF Parla Esports VALORANT takımına Ping engeli

G-Loot VALORANT Clash turnuvasının büyük finalinde temsilcimiz IF Parla Esports Ukraynalı rakibi Natus Vincere ile mücadelesine devam ederken, ortaya bir rakip daha çıktı. Final serisinin ortasında Parla oyuncularının Pingleri fırladı.

Beş maçlık bir seri üzerinden oynanan büyük finalde temsilcimiz ikinci haritayı rakibine göre oldukça yüksek bir Ping ile bitirdi. Pearl haritasında oynanan maçta galibiyete 13-7’lik bir skor ile Natus Vincere ekibi ulaştı.

IF Parla Esports VALORANT takımına Ping engeli

Soner Eren “jeyj7y” Kent’in Ping tepkisi.

IF Parla Esports VALORANT takımı oyuncularından Ping tepkisi

Büyük finalde yaşadıkları bu VALORANT Ping sorununun ardından Parla ekibinin oyuncuları tepkilerini Twitter hesapları üzerinden paylaştı. Soner Eren “jeyj7y” Kent maçtaki oyuncuların Pinglerinin yer aldığı bir görseli paylaşıp “Fazla söze gerek yok aga” dedi.

Takımın başka bir üyesi Toprak “lauress” Kaynak ise internet servis sağlayıcılarını etiketleyip, “Sabit 100ms turnuva finali oynuyoruz çok teşekkürler 😀 Bir gram yardımcı olmayışınız için de ayrı teşekkürler” dedi.

Oyuncu ve espor sevenlerin Tweet’leri arasında internet servis sağlayıcı firmanın müşteri hizmetleri de tepki gördü. lauress’in Tweet’ini cevaplayan müşteri hizmetlerinin “Online oyunlarda mı ping alıyorsunuz?” cevabı hem tepki hem de dalga konusu oldu.

5 maçlık serinin tüm maçlarının oynandığı G-Loot VALORANT Clash turnuvası büyük finalinde ise temsilcimiz IF Parla Esports, Natus Vincere karşısında 3-2 mağlup olarak turnuvayı ikinci olarak bitirdi.


İlginizi Çekebilir:

Giants Gaming mağlubiyeti sonrası BBL Esports yönetiminden açıklamalar

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor