Connect with us

Espor

IF Parla Esports’da yeni kan! Masic kadroya katıldı

IF Parla Esports VALORANT takımına katılan yeni isim Masic oldu.

VALORANT turnuvaları için bu sene yaptığı iddialı transferler ile tanıdığımız IF Parla Esports, hazırlıklarına yeni isimlerle beraber devam ediyor.

Bugün saat 19.05’de takımın sosyal medya hesapları üzerinden yapılan paylaşım ile Kasım ayında oynanacak turnuvalarda Sermet “Masic” Demirer’in stand-in olarak yer alacağını duyurdu.

“Masic daha öncesinde Galakticos bünyesi altında ESA Open Fire Stand United turnuvasında IF Parla Esports’a karşı mücadele etmiş, takım olarak 2-0 mağlup gelmişlerdi.”

https://twitter.com/ParlaEsports/status/1588200543914278917?t=7lEPEcloYOsCctzD8iittA&s=19

22 yaşındaki oyuncuya temmuz ayından bu yana formasını giydiği Galakticos ekibi “VALORANT oyuncumuz @masicVAL’in kiralık olarak transferini @ParlaEsports ile anlaşarak tamamlamış bulunuyoruz. Takımımıza vermiş olduğu emeklerinden dolayı teşekkürlerimizi sunar, kasım ayı boyunca katılacağı turnuvalarda başarılar dileriz.” sözleri ile veda ederken, yeni takımı IF Parla Esports şu sözler ile hoş geldin dedi:

“Hoş geldin @masicVAL! Kasım ayında oynayacağımız turnuvalarda @masicVAL takımımızda stand-in olarak yer alacaktır. Süreçteki tutumlarından dolayı @TeamGalakticos ekibine teşekkür ederiz.”


İlginizi Çekebilir:

Eternal Fire, Özgür “w0xic” Eker’in yeni teklifleri değerlendirdiğini duyurdu

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor