Connect with us

VALORANT

IGNITION SERIES: Odyssey Qualifier 2’de 2 Türk takımı mücadele edecek

BBL Esports ve Futbolist, Allied Esports Odyssey’e katılmak için mücadele edecek

IGNITION SERIES: Odyssey Qualifier 2'de 2 Türk takımı mücadele edecek

IGNITION SERIES: Odyssey Qualifier 2, bugün düzenlenecek. Eleme turnuvasında Türkiye’den BBL Esports ve Futbolist takımları mücadele edecek.

IGNITION SERIES: Odyssey Qualifier 2, 9 Ağustos saat 14.00’de başlayacak. Tekli eleme ile düzenlenen turnuvada maçların galibi finale kadar bo1, finalde ise bo3 üzerinden belli olacak. Turnuvada toplam 128 VALORANT takımı, Allied Esports Odyssey’e giden son takım olmak için kıyasıya mücadele edecek. Turnuvayı 1. sırada bitiren ekip, ana turnuvaya katılmaya hak kazanacak.

Dün IGNITION SERIES: Odyssey Qualifier 1, 100’e yakın VALORANT takımının katılımı ile düzenlendi. BBL Esports, turnuvanın son 16 turunda ilk eleme turnuvasını 2. olarak bitiren Project SW‘e kaybederek ilk eleme turnuvasına erken aşamada veda etmişti. Bir diğer temsilcimiz Futbolist ise turnuvanın 2. turunda Team Luji‘ye 1-0 kaybederek turnuvaya veda etmişti. IGNITION SERIES: Odyssey Qualifier 1’i ise finalde Project SW‘yi 2-1 ile geçen ZyppanGoKill şampiyon olarak tamamladı ve ana turnuvaya katılmaya hak kazandı.

Ana turnuvada mücadele edecek son takım IGNITION SERIES: Odyssey Qualifier 2’nin sonucunda belli olacak. Temsilcilerimiz BBL Esports ve Futbolist, mutlak şampiyon olup turnuvaya katılmayı amaçlıyor. İki temsilcimize de bu zorlu eleme turnuvasında başarılar dileriz.

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

VALORANT