Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

imoRR ve AsLan ikilisi Sprout karşısında!

imoRR ve AsLanMashadoW’un MDL’deki mücadelesi sürüyor!

imoRR ve AslanMashadW'ın yeni takımı!

ESEA MDL’de mücadele eden Demolition Crew Şubat ayı ortasında kadrosunu yenilemiş ve iki Türk ismi bünyesine katmıştı. Ali Osman “AsLanMashadoW” Balta ve Ömer “imoRR” Karataş ikilisini kadroya dahil eden ekip, ilk olarak Danimarka ekiplerinden Daniel mertz” Mertz’li Singularity ile karşılaşmış ve karşılaşmadan 16-10 ile galip ayrılmıştı.

Türk ikili ile iyi bir başlangıç yapan ekip, devamında ise Movistar Riders karşısındaki galibiyet ile istikrarını sürdürmüştü. imoRR ve AsLanMashadoW ikilisi ile MDL’de toplamda 7 karşılaşmaya çıkan Demolition Crew, yalnızca ilk iki karşılaşmada galibiyet yüzü görebildi. Üçüncü karşılaşmada Nemiga karşısında Inferno haritasında alınan 16-12’lik mağlubiyet ile başlayan seri, Japaleno ile son buldu.

Bu mağlubiyet serisini sonlandırmak isteyen David “davidp” Prins ve ekibi, bugün ise Alman ekip Sprout ile karşı karşıya gelecek. mousesports’un eski AWP oyuncusu Tomáš “oskar” Šťastný, Denis “denis” Howell ve Timo “Spiidi” Richter gibi önemli isimlerin bulunduğu Sprout karşısındaki karşılaşma saat 20:00’de başlayacak.

Berke “Vlad” Kantürk’ün sunumu ile aşağıdaki bağlantı üzerinden karşılaşmayı takip edebilirsiniz!

Espor yazarı, boş zamanlarında bilgisayar mühendisi, ara sıra kaleci, bazen de CS:GO takım koçu, iyi bir Beşiktaşlı..

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

400x400

KAÇIRMAYIN

Counter-Strike Global Offensive