Connect with us

Güncel

İncehesap.com ile Espor Sektörünü Konuştuk

İncehesap.com’un Genel Müdür Yardımcısı Osman Özdemir espor hakkındaki sorularımızı cevapladı.

incehesap ile Espor Sektörünü Konuştuk

Geçtiğimiz günlerde İncehesap.com ve Beşiktaş, takımlarının ana sponsorluğunu sosyal medya hesapları üzerinden duyurmuştu. Bu haberin üzerine popüler e-ticaret sitesi İncehesap.com’un Genel Müdür Yardımcısı Osman Özdemir’e firmanın espor sektörüne yaklaşımı hakkında birkaç soru sorduk.

Firmaya sormak istediğimiz ilk konu Beşiktaş Espor işbirliğinin nasıl gerçekleştiği ile ilgili oluyor. Geçmişte de espor takımlarını ve oyuncularını desteklemek adına farklı çalışmalarda yer aldıklarını söyleyen Özdemir, “Geçtiğimiz yıl, Zula Süper Lig’de gösterdiği başarısıyla bizleri gururlandıran Gamers Of Future takımı ile sponsorluk birlikteliğimiz mevcuttu. Bu süreci başarı ve keyifle tamamladıktan sonra bu yıl da sponsorluk çalışması için Beşiktaş Esports bize böyle bir istekle geldiğinde memnuniyetle karşılayıp sponsorluk çalışmalarına start verdik. Beşiktaş gibi profesyonel bir takımla bir araya gelmenin bizim için doğru karar olduğunu düşünüyoruz” diyor.

İncehesap.com Espor sektörüne nasıl bakıyor?

Espor sektörünün gün geçtikçe büyüdüğünü belirten Osman Özdemir, “Globalde de daha şimdiden gerek taraftar sadakati gerekse transfer süreçleri ciddi boyutlara ulaşmış durumda. Türkiye’de ise günden güne daha geniş kitleler tarafından kabul gören bir spor haline dönüşüyor. Öngörülerimiz doğrultusunda çok yakın gelecekte olmasa da esporun futbol kadar yankı uyandıracak, büyük taraftarlar oluşturacak bir spor dalı olacağını düşünüyoruz.” sözlerini kaydediyor.

Röportajımızın devamında espor sektörüne destek veren bir marka olmaktan gurur duyduklarını belirten Özdemir, Espor ekosistemini teknolojik ürünlerle destekleyerek oyun severlerin yüksek motivasyonla oyun oynamasına ve yaratıcılıkları için en uygun ortamı sağlamalarına yardımcı oluyoruz.” dedi.

İncehesap.com’un Genel Müdür Yardımcısı Özdemir, cevabına “Bizler, oyuncuların ihtiyaçlarını çok iyi analiz eden oyun dünyasına hakim, profesyonel bir ekibiz. Bu avantajımızla doğru ürünleri tespit edip oyuncuların beğenisine sunuyoruz. Özellikle kendi markalarımızda gelişen teknoloji ve yeniliklerin adaptasyonun başarılı bir şekilde gerçekleştirmeye gayret ediyoruz. Bu sektörde gidilecek çok yol var ve bu yol hem bizi hem de esporu çok daha iyi yerlere taşıyacak. Bizler de esporu her zaman destekleyecek ve esporun gelişmesine katkıda bulunacak projelerle istikrardan sapmadan yolumuza devam edeceğiz.” sözlerini de ekledi.

İncehesap.com ile Espor Sektörünü Konuştuk

“Esporcularımız başarı odaklı gençler.”

Firmaya espor sektöründe yaptıkları işlerden aldıkları geri dönüşlerden memnun olup olmadıklarını sorduğumuzda, “Biz zaten espora gönül vermiş genç müşteri kitlemizden de aldığımız geri dönüşlerin de etkisi ile espor sektörüne destek oluyor ve yatırımlar yapıyoruz. Bu alandaki destek ve katkılarımızdan sonra çok daha fazla olumlu geri dönüşler alıyoruz ve bu durumdan çok memnunuz.” cevabını alıyoruz.

Yönetici bu cevabın devamında ise “Esporcularımız; ne istediğini bilen, görevlerini başarıyla yerine getirebilmek adına ihtiyaçlarını doğru saptayan, başarı odaklı gençler. Bizler de bu nedenle onların tüm geri bildirimlerini ciddiyetle inceliyoruz. Eleştirileri ve görüşleri de bizim yol haritamız oluyor. Onlarla böyle bir sinerji içerisinde var olmanın mutluluğunu taşıyoruz.” dedi.

Geçtiğimiz yıl hazır Gaming bilgisayar sistemleri ve Gaming Gecesi gibi projelere imza attıklarını belirten isim, bu tarz projelerini 2020 yılında arttırarak devam ettireceklerini söylüyor.

Ayrıca Osman Özdemir, açıklamasına “Bu yıl oyun severlerin beğenisini kazanacağına inandığımız bir kaç sürpriz yatırımımız da olacak. Şu an için ne yazık ki sizlere detay veremiyorum. Bizi takip etmeye devam edin.” sözlerini de ekledi.

Hip Hop, espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel