Connect with us

Espor

Info Yatırım Aurora Elramir ile yollarını ayırdı!

Info Yatırım Aurora Elramir’e veda etti.

Info Yatırım Aurora Elramir
Info Yatırım Aurora Elramir

Info Yatırım Aurora Elramir’e veda etti

Geçtiğimiz hafta sonu 5. haftası oynanan Şampiyonluk Ligi 2022 Yaz Mevsimi’nde mücadele eden Info Yatırım Aurora, orman oyuncusu Taha “Elramir” Yurdagüven ile yollarını karşılıklı anlaşarak ayırdıklarını duyurdu. 5. Haftanın sona gelmesiyle birlikte oynanan 10 maçta, 3 galibiyet ve 7 mağlubiyet alan ekip, istenen ve taraftarlarının beklediği performansı sunamadı. Bu sebeple takımda değişikliğe gitmeyi hedefleyen Info Yatırım Aurora’da ayrılıklar ilk olarak orman oyuncusu Elramir ile başladı.

Info Yatırım Aurora Elramir ile karşılıklı anlaşarak yollarını ayırdı

Resmi Twitter hesabından yaptıkları duyuru ile taraftarlarına ve LoLespor takipçilerine takımındaki ayrılığı duyuran Info Yatırım Aurora Elramir için paylaşımında şu sözlere yer verdi:

Oyuncumuz Elramir ile yollarımızı karşılıklı olarak ayırmış bulunmaktayız.

Kendisine takımımıza olan katkılarından ve emeklerinden dolayı teşekkür eder, kariyerinde başarılar dileriz.

Yolun açık olsun!

https://twitter.com/AuroraEspor/status/1549449086725767169

Resmi açıklamada hemen sonra Taha “Elramir” Yurdagüven kendi Twitter hesabı üzerinden, ikinci kez ayrıldığı Info Yatırım Aurora ekibine veda etti. Ayrılık sözleri işe şu şekilde:

Bugün itibariyle Info Yatırım Aurora ile karşılıklı olarak yollarımızı ayırma kararı aldık. Bu süreçte sağladıkları kolaylık ve bana bugüne kadar kattıkları için teşekkür ederim. Mevsimin geri kalanında başarılar!

Elramir’in ayrılması üzerine ise orman rolünde boşluğu bulunan ekibin kimi transfer edeceği merak konusu. Yapacağı transfer ve değişiklikler ile yarışa yeniden ortak olmayı amaçlayan ekibin gelecek hamlelerinden haberdar olmak için lütfen takipte kalın.


İlginizi Çekebilir:

Melise Esports PUBG Mobile takımı duyuruldu!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor