Connect with us

Espor

Dünyaca ünlü ormancı inSec’in yeni rotası Avrupa oldu

inSec artık Avrupa’da oynayacak.

Lee Sin ile yaptığı oyunlar sayesinde kendi ismiyle özdeşleşen bir harekete sahip olan Choi “inSec” In-seok, artık Avrupa’da mücadele edecek. Origen’in resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan açıklamaya göre, bir süredir sahalarda görünmeyen oyuncu Avrupa kariyeriyle yeniden sahneye çıkacak gibi görünüyor.

“Backdoor, inSec ile buluşuyor” başlığıyla tanıtılan yeni transfer, takımın yönetimiyle ilgilenen ve yaptığı bir oyun sonrasında ismi “backdoor” kelimesinin oyun içindeki diğer anlamına evrilen xPeke ile Lee Sin hareketiyle belki de dünyanın en çok tanınan ormancısı olan inSec’in aynı çatı altında yer alacak.

Meşhur inSec hareketi

Hatırlayacağınız üzere inSec, Lee Sin ile rakibine Q yeteğini tutturduktan sonra rakibin arkasına totem koyuyor, sonra o toteme W yeteneğiyle gidip ultisiyle rakibi takım arkadaşlarının arasına atıyordu. Birçok farklı kombinasyonla da yapılan bu hareket, League of Legends oyuncuları ve sunucuları tarafından “inSec” ismiyle anılmaya devam ediyor.

Yazar Notu: Merhabalar, ben Emre. Bu yorumu yapmam gerekiyor: Bildiğiniz gibi 1 Nisan’da espor takımları da pek rahat durmuyor. O yüzden bugün çıkan haberlere ekstra bir dikkatle bakmak gerek. 1 Nisan öncesinde böyle bir açıklamanın gelmesi de haliyle herkesi şüphelendirdi. Gün sonunda bu gelişmenin gerçek olup olmadığı anlaşılacaktır, bizi takip etmeye devam edin. 😛

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor