Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

INTEL ESL Türkiye CS:GO Şampiyonası başlıyor

INTEL ESL Türkiye 2021 Kış Sezonu Başlıyor!

INTEL ESL Türkiye CS:GO Şampiyonası’nda yeni sezon heyecanı için kayıtlar açıldı. Türkiye’deki en iyi CS:GO takımlarının mücadele edeceği turnuva başlıyor.

 

ESL Pro Tour’un bir parçası olan Türkiye Şampiyonası’nın kazananı, bu yıl da ESL tarafından düzenlenen daha büyük turnuvalara davet alma şansı yakalayacak.

 

27 Şubat ve 6 Mart arasında düzenlenecek 3 eleme sonrasında yeni sezonda mücadele edecek 7 takım belirlenecek. Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi elemeler ESEA platformu üzerinden oynanacak ve tüm oyuncuların ESEA Premium’a sahip olmaları gerekecek.

 

Her elemenin ilk iki takımı direkt lige katılmaya hak kazanırken, son eleme, diğer elemelerden farklı olarak fazladan bir takıma daha şans vermek için yeniden düzenlenmiştir ve elemeyi 3. sırada tamamlayan bir takım daha lige katılmaya hak kazanır. Elemelerin ilk gününde maçlar son 8’e kadar BO1 formatında oynanırken ikinci gün, son 8 dahil kalan tüm maçlar BO3 olarak oynanacaktır.

 

INTEL ESL Türkiye Şampiyonası para ödülünün yanında geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi şampiyonlarına Avrupa kupalarının yolunu açıyor. Yeni sezon değişiklikleri önümüzdeki günlerde ESL Türkiye sosyal medya hesaplarından duyurulacak.

 

ELEME #1 27 ŞUBAT SAAT: 13.00

ELEME #2 2 MART SAAT: 19.00

ELEME #3 6 MART SAAT: 13.00

 

Elemelere katılmak için aşağıdaki aşamaları takip etmelisiniz:

 

  1. Bir ESEA hesabı ile siteye giriş yapmanız gerekiyor
  2. ESEA Premium sahibi olmanız gerekiyor.
  3. ESEA istemcisini indirmeniz gerekiyor.
  4. Bir takıma sahip olmalısınız (en az 5 oyuncu) Elemelere katılmak için takım oluşturduktan sonra tüm arkadaşlarınızı takıma davet etmeyi unutmayın. Eleme sayfasındaki takım listesinde takım adınız gözükmeli ve oyuncu sayınız en az 5 olmalı.

 

Eleme Turnuvalarında, erteleme yapılmamaktadır. Tüm maçlar belirtilen gün ve saatlerde oynanmalıdır.

 

Hatırlayacağınız üzere ESL Türkiye’de geçen yılın Kış Sezonu’nu Boca Boston takımı, Yaz Sezonu’nu ve Büyük Finali ise Sangal Esports şampiyon bitirmişti.

 

Kaynak: pro.eslgaming.com/turkey/csgo/2021/02/intel-esl-turkiye-csgo-sampiyonasi-basliyor/

 

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Counter-Strike Global Offensive