Connect with us

Espor

INTEL ESL Türkiye CS:GO Şampiyonası playoff maçları belli oldu

INTEL ESL Türkiye CS:GO Şampiyonası playoff maçları belli oldu

INTEL ESL Türkiye CS:GO Şampiyonası’nda playoff maçları belli oldu. Maçlar, 11-12 Eylül 2020 tarihleri arasında oynanacak.

INTEL ESL Türkiye CS:GO Şampiyonası, 4 Temmuz- 23 Ağustos tarihleri arasında online olarak düzenlendi. Ligde toplam 8 Türk CS:GO takımı, Avrupa turnuvalarına davet ve şu an açıklanmayan ödül havuzundan pay alabilmek için kıyasıya mücadele etti. Ligin grup aşamasında karşılaşmalar, bo1 üzerinden oynandı ve her takım birbiriyle 2 kez karşılaştı. Lig aşamasını ilk 4 sırada bitiren takımlar ise, playoff’lara katılmaya hak kazandı.

Playoff’lara çıkmaya başaran Sangal Esports ve fastPay Wildcats playoff’un ilk gününde karşı karşıya gelecek. Playoff’un ikinci gününde ise 9INE ile Log Esports karşı karşıya gelecek. Bo3 üzerinden oynanacak olan playoff karşılaşmalarını kazanmayı başaran takımlar, 13 Eylül’deki büyük finalde karşı karşıya gelecek.

Yarı finalin favorileri olarak gösterilen 9INE ile Sangal Esports’un finalde karşı karşıya gelmesi bekleniyor. Lig aşamasını ilk 2 sırada bitiren 9INE ve Sangal’ın favori olduğu playoff karşılaşmalarını, 11 Eylül’den itibaren ESL Türkiye’nin Twitch kanalından takip edebilirsiniz.

100 Thieves VALORANT kadrosunun yeni üyesi steel oldu

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Espor