Connect with us

Espor

Intel Monsters Reloaded 2v2 CS:GO turnuvası gümüş grubu finalleri de tamamlandı

Intel Monsters Reloaded 2v2 CS:GO turnuvası gümüş grubu şampiyonu belli oldu.

Intel Monsters Reloaded 2v2 CS:GO turnuvasında gümüş grubu finalleri de tamamlandı

Geçtiğimiz dönemde sizler ile sık sık güncellemelerini paylaştığımız Intel Monsters Reloaded UTM CS:GO Ligi’nin sonrası devam eden Intel Monsters Reloaded 2v2 CS:GO turnuvasında altın ismi verilen grubun finalleri geçtiğimiz haftalarda oynanmış ve AkmanTay ekibi birinciliğe ulaşmıştı.

12 Aralık Pazar günü oynanan Play-Off karşılaşmalarının ardından ise nihayet 18 Aralık Cumartesi günü finalist ekipler kozlarını Counter-Strike: Global Offensive’de paylaştı.

Saat 14:30’da başlayan çeyrek final karşılaşmalarında Just Snachy ve The Lightning ekipleri rakiplerini mağlup ederek yarı finalde karşı karşıya gelme fırsatı yakalarken, alt gruba düşen DimensionDemons rakibi 2NOOB’u mağlup ederek finale bir adım daha yaklaştı.

Yarı finallerde 2-0’lık bir skor ile galibiyete ulaşan Just Snachy ilk finalist olurken, alt gruba düşen The Lightning, DimensionDemons’u 2-1 mağlup ederek finale yükseldi.

Turnuvanın beş maçlık bir seri üzerinden oynanan büyük finalinde ise rakibine sadece bir maç kaybeden Just Snachy, Intel ve Monster Notebook ortaklığında düzenlenen Intel Monsters Reloaded 2v2 CS:GO turnuvası gümüş grubu şampiyonu oldu.


İlginizi Çekebilir:

Sangal Esports temsiliyetlerine DACH bölgesinde devam edecek!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Espor