Connect with us

Espor

Intel Monsters Reloaded Rocket League Friendly Cup Turnuvası Şampiyonu SuperMassive Blaze!

Intel Monsters Reloaded Rocket League Friendly Cup turnuvasında şampiyonluğa @supmassblaze ekibi ulaştı.

Intel Monsters Reloaded Rocket League Turnuvası Şampiyonu SuperMassive Blaze!

Türkiye’nin önde gelen dört Rocket League takımının final mücadelesine şahit olduğumuz Intel Monsters Reloaded Rocket League Friendly Cup turnuvasında şampiyon belli oldu.

18:00’da başlayan ve Monster Notebook’un Twitch ve Youtube kanalları üzerinden Berke “Vlad” Kantürk’ün sunumuyla aktarılan finallerde Papara SuperMassive Blaze, fastPay Wildcats, Velocity 9 ve Karagümrük Espor ekipleri karşı karşıya geldi.

Beş maçlık seri üzerinden oynanan ilk üst grup maçında karşı karşıya gelen Papara SuperMassive Blaze ve fastPay Wildcats arasında 3-0’lık bir skor ile galibiyete ulaşan ekip fastPay Wildcats olarak 7 maçlık bir seri üzerinden oynanan büyük finale 1 skor önde başlamaya hak kazandı.

Alt grup karşılaşmasında ise Velocity 9 ile Papara SuperMassive Blaze büyük finale yükselmek için mücadele etti. Beş maçlık seride 3 karşılaşma kazanan SuperMassive Blaze, rakibini mağlup etti ve tekrardan fastPay Wildcats’in rakibi olarak adını yazdırdı.

Takımların 70 bin liralık ödül havuzundan en büyük payı almak için yarıştığı büyük finalde ise SuperMassive Blaze ilk karşılaşmayı uzatmalarda 3-2 kazanarak seride durumu eşitledi.

İlk karşılaşmada rakibinin seriyi eşitlemesine izin veren fastPay Wildcats ben buradayım diyerek seride yeniden öne geçti. Serinin dördüncü karşılaşmasında da galibiyete ulaşan taraf SuperMassive Blaze, rakibine aman vermedi ve kalan iki karşılaşmada da adını galip olarak yazdırarak şampiyonluğa ulaştı.

Intel Monsters Reloaded Rocket League Friendly Cup Turnuvası sıralaması

  1. Papara SuperMassive Blaze
  2. fastPay Wildcats
  3. Velocity 9
  4. Karagümrük Espor

Intel Monsters Reloaded Rocket League Friendly Cup Turnuvası final serisini aşağıdaki eklenti sayesinde izleyebilirsiniz.


İlginizi Çekebilir:

Riot, League of Legends Esports Manager oyunu hakkında yeni bilgiler paylaştı

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor