Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Intel Monsters Reloaded UTM CS:GO Ligi’nde 7.Hafta başlıyor!

Intel Monsters Reloaded UTM CS:GO Ligi’nde son hafta geldi çattı!

Intel Monsters Reloaded CS:GO turnuvasında eylül ayının ikinci elemeleri tamamlandı

Son haftalarda hızını arttıran Intel Monsters Reloaded UTM CS:GO Ligi’nde 18 Kasım Perşembe ve 19 Kasım Cuma günü oynanan 6.Hafta karşılaşmalarının ardından sıra, grup aşamasının son haftası olan 7.Hafta karşılaşmalarına geldi.

7.Haftanın açılışı ligin yedinci sırasında yer alan EXILE ekibi ile altıncı sırasında yer alan Sivasspor E-Spor karşı karşıya gelecek. Günün devamında gerçekleştirilecek karşılaşmaların ardından büyük oranda finalist takımlar belli olacak.

Günün odağında ise Orgless5, SHN Espor ve Real Winner Comapny ekipleri olacak. Üç takım da genel sıralamada sahip oldukları 14 puan ile büyük final adayı iken, aralarından bir takım etkinliğe veda edecek. Ligin son sıralarında yer alan Sivasspor E-Spor, Exile E-Sports ve Millenium Agency Esport takımlarının ise büyük finallere katılma şansı kalmadı.

Intel Monsters Reloaded UTM CS:GO Ligi 7.Hafta ilk gün karşılaşmaları

  • Exile E-Sports – Sivasspor E-Spor
  • Brosskiez – Real Winner Company
  • No Respect – SHN Espor
  • Millenium Agency Esport – Orgless5

Hafta sonunda oynanacak sekiz karşılaşmanın ardından genel sıralamada ilk dört sırada yer alabilen takımlar, Unleash The Monster turnuvasının büyük finallerine gitmeye hak kazanacak.

20 Kasım Cumartesi 15.00 ve 21 Kasım Pazar 15.00’da start alacak olan 8 takımın mücadelesi, Monster Notebook Twitch ve Youtube kanalı üzerinden Berke “Vlad” Kantürk ve Özgür “Root” Alagül’ün sunumları ile birlikte canlı olarak yayınlanacak.


İlginizi Çekebilir:

Eternal Fire REPUBLEAGUE sezon 2 finaline adını yazdırdı!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive