Connect with us

LoL

Invictus Gaming, LPL’in 10,000 skora ulaşan ilk takımı oldu!

Invictus Gaming, LPL’in 10,000 skora ulaşan ilk takımı oldu!

invictus gaming

Eski dünya şampiyonu Invictus Gaming, LPL‘in ilk 10,000 skora ulaşan takımı oldu. Takım, bugün 2-0 kazandıkları Suning karşılaşmasının ardından bu kilometre taşına ulaştı!

“LPL’in ilk 10,000 skoruna ulaşan Invictus Gaming’i tebrik ediyoruz!”

Bu başarıma ulaşmalarında kuşkusuz LPL’in sürekli savaşan oyun tarzı ve takımındaki TheShy ve Rookie gibi gözü kara oyuncularının olması büyük rol oynadı. İki senedir LPL’in bu profili bölgeye şampiyonluklar da kazandırıyor. Yavaş oynamak yerine sürekli kaosa sürükleyen oyun tarzları onları an itibariyle en başarılı bölge konumunda tutuyor.

Invictus Gaming, LPL’in başlangıcından beri var olan bir takım. Seneler geçtikçe kadrosunda değişikliğe giden takım ilk defa 2018‘de Dünya Şampiyonası‘nı kazanmayı başarmıştı.

2020 LPL Bahar Mevsimi’nde lig aşamasını birinci sırada bitiren takım fanlarına 2018’den sonra bir kez daha umut vermişti. Fakat playoffların yarı finalinde yenilerek üçüncülük maçı oynamak zorunda kalmışlardı. Burada da rakibi ve son dünya şampiyonu FunPlus Phoenix‘e yenilen ekip Yaz Mevsimi’ne eski ormancıları Ning ile devam etme kararı aldı. Sezon başında gayet iyi görünen Leyan ise günler ilerledikçe takım için yetersiz gelmeye başlamıştı.

Diğer takımların yakalaması zor olan hatta belki de yıllar sürecek bir rekora imza atan Invictus Gaming, bu sezon Dünya Şampiyonası biletini cebine koymak için çabalayacak!


Ünlü lastik firması Goodyear Espor dünyasına giriyor!

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL