Connect with us

Espor

İrfan Berk “Armut” Tükek’in yeni takımı belli olmak üzere!

İrfan Berk “@armutlol” Tükek yeni takımı ile anlaşmaya çok yakın!

armut mad

Ülkemizin sevilen oyuncularından İrfan Berk “Armut” Tükek Avrupa yolcusu olmaya çok yakın! İlk olarak Türk espor haber organizasyonları Invade ve Esporin tarafından duyurulan MAD Lions transferi bugün ESPN tarafından da paylaşıldı!

Ön Eleme aşamasındaki düşük performansları ardından MAD, üst koridor Orome ve ormancı Shad0w ile yollarını ayırmayı düşünüyor. Bu ayrılıklar ardından MAD ilk olarak gözlerini haritanın üst tarafına çeviriyor. Temsilcimiz Papara SuperMassive tarafından turnuvadan elenen MAD, üst koridor için Armut ile anlaşmaya çok yakın. Shad0w’dan boşalan orman rolünü de 2021 sezonu için Movistar Riders‘ta forma giyen Javier “Elyoya” Prades ile doldurmak istiyor!

Esporin’in haberine göre Armut, MAD ile anlaşmaya sadece bir adım uzakta. Bu transferin gerçekleşmesi halinde takımın 2021 için ilk transferi temsilcimiz Armut olacak! Başarılı üst koridor, Ön Eleme aşamasında VFŞL‘den farklı olarak agresif şampiyonlara yönelmiş ve bu şampiyonlarla beklenenden iyi performans sergilemişti. Grup aşamasında özellikle MAD’e karşı kazanmamızda KaKaO ile birlikte büyük paya sahipti. Wukong oyunlarıyla akıllara kazınan üst koridor, global anlamda birçok takımın ilgisini çekmeyi başardı.

Eğer bu transfer gerçekleşirse büyük bölgelere toplamda üç oyuncu göndermiş olacağız. LEC‘ye gönderdiğimiz ilk oyuncu olacak. Her ne kadar çoğu takım yabancı haklarını Uzak Doğu‘dan yana kullansa da bir süredir Wildcard bölgelerine yatırım yapan takımların daha başarılı olduğunu görüyoruz.

Ligimizin başarılı üst koridor oyuncusu Armut’u şimdiden tebrik ediyor ve gelecek sezon oynayacağı maçlarda başarılar diliyoruz!

Çamlıca ESpor CS:GO yeni sezon kadrosunu duyurdu!

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi aynı zamanda da oyun ve espor sevdalısıyım. Oyun oynamayı ve esporla alakalı tartışmayı, sohbet etmeyi, yazı yazmayı severim.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Espor