Connect with us

Espor

Iroh, FUT Esports ile tekrardan PUBG arenasına geri dönüyor

Ömer ”Iroh” Develi’nin yeni takımı ve pozisyonu belli oldu.

fastPay Wildcats, Iroh transferini duyurdu!

Playerbros ekibinden Emre Uzun, kısa süre önce Galatasaray Espor VALORANT takımında yaşanan Ömer ”Iroh” Develi ayrılığını sizler ile paylaşmıştı. Kariyerinde daha önce Team SoloMid, Digital Athletics ve WTSG gibi takımlarda boy gösteren oyuncunun yeni takımı kısa süre içerisinde belli oldu.

VALORANT kariyerinde ise DenizBank İstanbul Wildcats ve Galatasaray Espor gibi takımlarda rol almasının ardından ise oyuncunun yeni durağı, FUT Esports PUBG takımı koçluğu oldu. 3 Ağustos Çarşamba gününün akşam üzeri saatlerinde FUT Esports takımın yeni üyesini “LEGEND IS BACK! Iroh, PUBG takımımızda koç olarak görev alacak. Aramıza hoş geldin” sözleri ile duyurdu.

Iroh: “Bu kesin bir dönüş değil”

Transferinin duyurulmasının ardından Twitter hesabı üzerinden bir Tweet atan 24 yaşındaki koç, transfere ve geleceğine dair bir dizi açıklamalarda bulundu. Önümüzdeki birkaç ayı toksiklikten uzak ve Chill geçirmek için döndüğünü dile getiren Iroh, “Bu kesin bir dönüş değil, hem koç olarak oyunlara yeni bir bakış açısı kazanmak hem de eğer oyuncu olarak döneceksem metaya iyi hakim olabilmek için böyle bir karar verdim abiler.” dedi.

Develi paylaştığı Tweet’te sözlerini VALORANT ve PUBG’yi birlikte devam ettireceğini belirterek bitirdi.


İlginizi Çekebilir:

CS:GO Rekabetçi Dereceleri Değişti

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor