Connect with us

Oyun

Yepyeni bir Iron Man oyunu Electronic Arts tarafından duyuruldu!

Yepyeni bir Iron Man oyunu Electronic Arts tarafından duyuruldu!

Yepyeni bir Iron Man oyunu Electronic Arts tarafından duyuruldu!

Yepyeni bir Iron Man oyunu Electronic Arts tarafından duyuruldu. Marvel Games ile işbirliği içinde geliştirilen oyun, Iron Man’in zengin tarihine dokunan, Tony Stark’ın karmaşıklığını, karizmasını ve yaratıcı dehasını kanalize eden ve oyuncuların gerçekten Iron Man olarak oynamanın nasıl bir şey olduğunu hissetmelerini sağlayan orijinal bir anlatıya sahip olacak.

Electronic Arts: “Iron Man oyunu Motive Studio’da erken geliştirme aşamasında”

EA dün yaptığı açıklamadaYepyeni bir tek oyunculu, üçüncü şahıs, aksiyon-macera Iron Man video oyununun şu anda Montreal merkezli Motive Studio’da erken geliştirme aşamasında olduğunu paylaşmaktan heyecan duyuyoruz. Ekip, Marvel’in Guardians of the Galaxy gibi geçmiş Marvel oyunları üzerinde çalışma deneyimini getiren Olivier Proulx tarafından yönetiliyor ve stüdyoda Ian Frazier, Maëlenn Lumineau ve JF Poirier gibi tutkulu ve tecrübeli isimlerden oluşan özel bir ekip onlara katılıyor.”  ifadelerini kullandı.

Marvel Games Başkan Yardımcısı ve Kreatif Direktörü Bill Rosemann, “Marvel’in en önemli, güçlü ve sevilen karakterlerinden birine ilişkin orijinal vizyonlarını getirmek için Motive Studio’daki yetenekli ekiple işbirliği yapmaktan heyecan duyuyoruz” dedi. Ve “Zırhlı ikona duydukları özgün tutkuyla birleşen hem yerleşik eğlence dünyaları hem de heyecan verici bir oyun deneyimi sunmaları, efsanevi bir kahramana nihai Iron Man video oyunu biçiminde bir aşk mektubu verme arayışımızı ateşleyecek.” diye de ekledi.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Oyun