Connect with us

Güncel

Starfield’ta Star Wars istilası hızla devam etmekte

Starfield’ta bir Bebek Yoda moduna ihtiyacım var.

Starfield

Şu anda Starfield’da mevcut birçok Star Wars modu bulunuyor. Bunlar arasında NPC’leri Stormtrooper’lara dönüştürenler, giysileri Boba Fett ve Mandalorian kostümlerine dönüştürenler ve hatta Sith karakter yaratıcısı ekleyenler gibi birçok seçenek bulunuyor. Bu kadar çok Star Wars modu olduğuna göre, neden doğrudan bir Star Wars oyunu olmasın ki?

Oyun birçok benzersiz öğeye sahip olsa da, oyuncular haritanın zayıf özelliği, sürekli hatalar, düşük performans, zor tarama özellikleri ve özelleştirme eksikliği gibi birçok yönünün iyileştirilmesi gerektiğini düşünüyor. Bethesda bazılarını güncellemelerle ele aldı. Ancak çoğu zaman özelleştirme seçeneklerini eklemek veya harita özelliğini tamamen yeniden düzenlemek gibi konularda fazla bir şey yapamayabilirler.

İşte modlar devreye giriyor. Modlar, bir oyunu geliştirmenin veya yeni öğeler eklemenin harika bir yoludur. Ayrıca Star Wars, tüm zamanların en büyük markalarından biri olup birçok inanılmaz bilim kurgu öğesine sahip olduğundan, Starfield için bu kadar çok Star Wars modunun bulunması, oyunu özelleştirme, yaşam katma ve nostalji getirme konusunda şaşırtıcı değil.

Şimdi Star Wars’ın daha ikonik yönleri için Boba Fett ve Mandalorian kıyafeti, Işın Kılıçları, Stormtrooper kıyafetleri ve Sith karakterleri gibi birçok mod bulunmaktadır.

Begun the Star Wars Mods have
byu/Space_Scumbag inStarfield

Bu aşamada, oyuncular Starfield’ı neredeyse tamamen Star Warsfield’a dönüştürüyor gibi görünüyorlar.

Şu anda çok fazla Star Wars modu olmasa da, her gün oyunun giderek büyüyen koleksiyonuna daha fazlası ekleniyor. Bir sonraki modlarda, oyuncular Jedi güçlerini, Cal Kestis ponçikosunu ve gezegenler arası seyahat için hız gemisi görmeyi umuyorlar.

Daha fazla Star Wars modunu görmek biraz zaman alabilir, ancak kesinlikle Starfield’ı daha keyifli bir oyun haline getiriyor ve uzak bir galaksi gibi hissettiriyor.


Riot, gelecek ay LoL’e gelecek olan yeni bir Cadı kostüm setini doğruladı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel