Connect with us

Espor

İsmail Can “isopowerr” Yerinde’nin yeni evi Digital Athletics oldu

Sevilen esporcu isopowerr’ın yeni takımı belli oldu!

İsmail Can “isopowerr” Yerinde'nin yeni evi Digital Athletics oldu

Ülkemizdeki FIFA esporunun öne çıkan ve en çok tanınan sporcularından biri olan İsmail Can “isopowerr” Yerinde, geride bıraktığımız temmuz ayında yeni sezon için teklifleri değerlendirebildiğini duyurduğu bir dizi paylaşım yapmıştı.

Yaklaşık bir ay önce 20 Ağustos Cumartesi günü eski takımı FUT Esports‘a “Bana kattığın her şey için teşekkürler @FUTesportsgg Her zaman yanımda olan ve desteğini esirgemeyen FUT ekibine, çalışanlara , taraftarlara ve özellikle @csunnetcioglu ve @SinanDursunoglu ‘na çok teşekkür ederim. Her zaman kalbimdesiniz, sizleri çok seviyorum.” sözleri ile veda eden oyuncunun yeni takımı belli oldu.

İsmail Can “isopowerr” Yerinde artık Digital Athletics forması giyecek

18 Eylül Pazar günü yapılan paylaşımlar ile birlikte sevilen esporcu Yerinde’nin yeni takımının Digital Athletics olduğu duyuruldu. Digital Athletics tarafı renklerine kattığı oyuncuyu Takımımıza FIFA oyuncusu olarak katılan tecrübeli oyuncu İsmail Can “isopowerr” Yerinde’ye hoş geldin diyoruz! Şampiyonluklarının arasına yenilerini ekleyeceğin Digital Athletics ailesine hoş geldin sözleri ile duyururken, isopowerr ise İngilizce olarak şu sözleri paylaştı:

“Digital Athletics ile anlaştığımı duyurmaktan mutluluk duyuyorum. Gelecek sezon için çok heyecanlıyım. Haydi bir araya gelelim! Yeni mücadeleler, daha çok kupa.”

https://twitter.com/Digitalaths/status/1571484218365857793


İlginizi Çekebilir:

FUT Esports bombayı patlattı! Nova Esports ortaklığı duyuruldu

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor