Connect with us

ZULA

İstanbul Espor ve İstanbul Wild Cats kaptanları konuştu!

Zula Süper Lig başlamadan rekabet iyice kızışmaya başladı!

Zula Süper Lig Sezon 4’ün başlamasına çok az bir süre kala takım kaptanları iddialı açıklamalarına devam ediyor. İstanbul Espor ve İstanbul Wild Cats kaptanları Zula Espor’a konuştu.

İstanbul Espor lige hazır!

İstanbul Espor adına takım kaptanı Can “Husreiss” Balkaya konuştu. Kaptan kadrolarının yeni transferlerle güçlendiği ve çalışmalara erken başladıklarını söyledi. İşte Husreiss’in açıklaması: “Üç yeni oyuncuyla güçlenmiş bir şekilde ligdeyiz. Çalışmalara erkenden başladık. Sosyal medyada, güç sıralamasında bizi alt sıralarda görenleri gördükçe daha da hırslanıyoruz. Biz İstanbul’uz! Onların hayal ettiği finallerde biz olacağız!”

İstanbul Wild Cats yeni olmanın avantajını kullanacak!

İstanbul Wild Cats adına takım kaptanı Tugay “Quadro” Akaydın konuştu. Kaptan lige yeni katılmalarının kendilerine bir avantaj verdiğini ve ligdeki takımlar hakkında bilgileri olmasına rağmen diğer takımların onlar hakkında bilgilerinin olmadığından bahsetti. İşte Quadro’nun tam açıklaması: “İstanbul Wild Cats olarak lige yeni katıldık. Bütün takımlara hakimiz fakat onların bizimle ilgili hiçbir fikri yok. Çok sıkı çalışmaya devam ediyoruz. Lige sıradan değil, bomba gibi giriş yapacağımıza kimsenin şüphesi olmasın. Herkes şok olmaya hazır olsun.”

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

400x400

KAÇIRMAYIN

ZULA