Connect with us

Call of Duty

İşte Call of Duty: Black Ops Cold War ve Warzone’un 4. sezon için yol haritası

İşte bu yaz CoD’a gelecekler.

Call of Duty

Activision, Call of Duty: Black Ops Cold War ve Warzone’un dördüncü sezonunda gelecek içeriğin yol haritasını açıkladı ve bu yaz her iki oyuna nelerin eklendiğine bir bakış sunuyor.

Yeni sezonun öne çıkan özellikleri arasında yeni silahlar, MG 82 ve C58 ve Black Ops II’de popüler hale getirilen bir yata dayalı klasik harita Hijacked dahil olmak üzere Black Ops Cold War’daki çok sayıda yeni harita yer alıyor . Küçük, çılgın, hızlı tempolu bir harita, her yerde pub-stompers ile hit olacağı kesin.

https://twitter.com/CallofDuty/status/1404484787008512003

Başka bir yeni harita olan Collateral, hem altıya altı hem de 12’ye 12 oynanışa uygundur. Ayrıca Amsterdam adında yeni bire bir veya  ikiye karşı iki Gunfight haritası var. O haritanın nerede olduğunu tahmin edebilir misiniz? Bu doğru, Amsterdam’da. Sezonda bir başka klasik Black Ops II haritası olan Rush da oyuna eklenip mücadeleye katılacak.

Ayrıca yeni sezonda oyuna katılan yeni bir Scorestreak var: Handcannon.

Zombi hayranları, tamamen yeni tur tabanlı bir deneyim olan Mauer der Toten’in oyuna ekleneceğini bilmekten heyecan duyacaklar, ancak bir ara sezon ortasına kadar beklemeleri gerecek. Treyarch, “Karanlık Aether hikayesi, Treyarch’ın bir sonraki Zombies haritasında devam edecek, burada oyuncular, yıkıcı bir zombi istilası şehri ele geçirdikten sonra savaşın parçaladığı Doğu Berlin’de yeni terörlerle karşılaşacaklar” diyor.

Yeni sezon için Warzone Verdansk içinde çarpan bir uydu ile devam ediyor. Artık Hijacked’den sonra modellenecek olan Gulag’da da değişiklikler var ve Red Doors hızlı seyahat sistemi ekleniyor. Ayrıca sezon boyunca Çivi Tabancası, OTs 9 ve Mace dahil olmak üzere üç silah daha gelecek.

Call of Duty genelinde dördüncü sezon 17 Haziran’da başlıyor.

VALORANT Prime Gaming 1. Yıl şerefine “Birlik Oyuncu Kartı” hediye ediyor

Vision Strikers’ın eski oyuncusu “glow” koç olarak geri dönüyor!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Call of Duty