Connect with us

Espor

İşte karşınızda en çok kazanan VALORANT oyuncuları

VALORANT’ta şimdiye kadar en çok parayı kimin kazandığını öğrenin.

VALORANT

VALORANT , birinci yılını bitirdi ve şimdiden rekabetçi arenada çok fazla para dolaştı. Ödül havuzları büyüyor , satın almalar daha da büyüyor.

Sadece ilk yılda, özellikle VCT Masters Two Reykjavik’in büyük ödül havuzunun dağıtılmasından sonra, birkaç oyuncu iyi paralar kazandı. Toplamda, bir yıldan biraz fazla bir süre içinde 4.88 milyon dolar dağıtıldı.

İşte dünyanın en çok kazanan VALORANT oyuncuları.

Sentinels: Zombs, ShahZaM, SicK, and Dapr. 88,000 – 89,000 dolar

Sentinels’in orijinal çekirdeği, tüm VALORANT oyuncuları için kazanç listesinin başında tek başına duruyor . Bu kazançların neredeyse yarısı Reykjavik’ten geliyor . Ancak Reykjavik dışında, VCT’nin ilk etaplarındaki galibiyetleri onları başka bir takımdaki bir sonraki en yüksek seviyeye kıyasla iki kattan fazla kazanarak en üste itti. Jared “zombs” Gitlin, bir yıl önce bazı küçük topluluk turnuvalarından gelen farkla, kazandığı 89.050 $ ile takım arkadaşlarını biraz geride bıraktı.

Tyson “TenZ” Ngo – 79.597 dolar

Sentinels’in Cloud9 için oynarken ve yayın yaparken elde ettiği erken başarılardan bazılarını kaçırmış olan TenZ’nin , Reykjavik’teki baskın performansı da dahil olmak üzere Sentinels ile son turnuvası sonrası kazancı onu takım arkadaşlarının hemen arkasına konumlandırdı. Şu anda resmi takım arkadaşlarının ödül kazançları açısından her zaman onların biraz gerisinde olacak.

Team Liquid: ScreaM, Kryptix, L1NK ve Soulcas – 36.000 ila 39.000 dolar

Team Liquid takımı , Avrupa’daki en yüksek VALORANT kazananlarına sahip. Liquid uzun süredir birlikte oynuyor ve VCT’nin ilk aşamalarında daha başarılı sonuçlar elde etti. Adil “ScreaM” Benrlitom, kazandığı 38.972 $ ile takım arkadaşları karşısında hafif bir avantaja sahip.

Goo “Rb” Sang-Min – 34.502 dolar

Vision Strikers’ın Rb’si, sürekli gelişen Kore bölgesinde en çok kazanan oyuncu ve tüm oyuncular arasında onuncu en çok kazanan oyuncu. Eski bir CS:GO profesyoneli olan Rb, Vision Strikers’ın ilk yıllarında elde ettiği başarının önemli bir parçası oldu.

Kocaeli Esports Yeni Valorant Kadrosunu Duyurdu!

Sangal Esports l0gicman ile Yollarını Ayırdı! L0gicman’in Yeni Durağı Valorant!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor