Connect with us

Espor

IWCats iki isimle yollarını ayırdı

IWCats iki isimle yollarını ayırdı

IWCats

Türkiye esporunda kurulan ilk organizasyonlarından biri olan IWCats, iki isimle yollarını ayırma kararı aldı. 5 yıldır genel menejarleri olan Hakan “BigBigMan” Demirel ile  menajer ve içerik üreticisi olan Aytekin “Vons” Yeşbek ile yollarını ayırdı. Neredeyse 15 yıldır Türkiye esporuna yön veren kulüplerden biri olan IWCats, sosyal medya hesaplarında ayrılık haberini verdi. IWCats, her ikisine de katkıları için teşekkür etti.

BigBigMan ve Vons IWCats’e veda etti

Hakan “BigBigMan” Demirel’in ayrıldığı Ayrılık… 5 yıl sonunda, bugün genel menajerimiz Hakan “BigBigMan” Demirel ile yollarımızı ayırıyoruz. @IW_BigBigMan’e takımımıza kattıkları için teşekkür ediyor, kariyerinde başarılar diliyoruz.” mesajıyla duyuruldu. Hakan “BigBigMan” Demirel, yaklaşık 5 yıldır menajerliğini yaptığı organizasyondan ayrılırken “5 yildir ailem olan wildcats e yönetimdeki abilerim  @OCalumeno @muratdayi @dmergin @RoboGodLoL e bana 5 yildiir verdikleri fırsat için çok teşekkür ederim.5yil boyunca ayni ortamda sayısız başarıdan sonra aileme veda ediyorum. iw ruhu her zaman benimle olacak.” mesajını paylaştı.

Zula oyuncusu ve aynı zamanda menajerlik ve içerik üreticisi olan Aytekin “Vons” Yeşbek de kulüp’ten ayrıldı. Kulüp “Ayrılık… Bugün kulübümüzde uzun zamandır oyuncu, menajer ve içerik üreticisi olarak görev yapmış olan Aytekin “Vons” Yeşbek ile yollarımızı ayırıyoruz. Kendisine takımımıza kattıkları için teşekkür eder, kariyerinde başarılar dileriz.” mesajıyla Yeşbek’e veda etti.

İletişim: esrasenekci@gmail.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor