Connect with us

LoL

IWillDominate, hesap yükseltme iddiaları ile ilgili konuştu!

IWillDominate’den hesap yükseltme ile ilgili cevap gecikmedi!

iwilldominate

Tarzaned kullanıcı adlı yayıncı, dün gece yaptığı yayın sırasında IWillDominate‘in para karşılığında ligini yükselttiğini iddia etmişti. IWillDominate de sonrasında yaptığı yayında bu konuda konuştu.

Tarzaned’ın kendini yükselttiği iddialarının asılsız olduğunu söyleyen IWillDominate, aksine kendisinin Tarzaned’ın ligini yükselttiğini iddia etti!

“Bir insan, başka biriyle alakalı kanıt olmadan bir şeyler söylediğinde o insana neden inanıyorlar anlamıyorum. Ben gerçek anlamda onun hesabını yükselttiğimi kanıtladım. Daha fazla kanıta ihtiyaç var mı?”

Eski profesyonel oyuncu yaptığı yayın sırasında kanıt niteliğinde bir kaç Discord ekran görüntüsü paylaştı. Bir resimde IWD, Tarzaned’a yükseltebileceği bir hesap olup olmadığını, çünkü çok sıkıldığını soruyor. Cevap olarak ise Tarzaned: Benim hesabımdan oynayabilirsin. Karşılında parasını da veririm.” diyor. IWillDominate’in ise buna cevabı hayır oluyor.

Ayrıca IWD, Tarzaned’ın daha önce kendi hesabından oynadığını kabul ediyor. Fakat sebebinin lig yükseltmek değil, hareketsizlikten puan kaybetmemek için olduğunu söylüyor ve o sırada hesabın zaten Şampiyonluk Aşaması‘nda olduğunu ekliyor. Tarzaned’a hiçbir zaman 10,000 dolar ödeme yapmadığını fakat ligi olmayan yeni hesaplar için bir miktar para verdiğini de kabul ediyor.

İki tarafın da League of Legends özelinde iyi başarıları bulunuyor. İkisi de bir çok sezonda Şampiyonluk Aşaması’na birden fazla hesap yerleştirmiş oyuncular. IWD ise zaten eski ve başarılı bir profesyonel oyuncu. Team Liquid gibi marka değeri yüksek takımlarda oynamış bir isim.

Tarzaned’ın ise yayınları yüksek seviyede orman oynanışı sunar nitelikte. Ayrıca oyununu geliştirmek isteyenlere de koçluk imkanı sağlıyor.

IWillDominate, bu açıklamaları yaptıktan sonra Tarzaned kendini savunarak Twitter‘dan bir kaç görsel paylaştı:

“Seni sezon yedi ve sekizde Elmas 1’den Şampiyonluğa yükselttim. Yalan söylemeye devam edebilir ya da bunu kabul edip kendine dürüst olabilirsin. Sen Şampiyonluk seviyesinde bir oyuncu değilsin. 2017 ödemen başka bir PayPal hesabında. Onu da göstereyim mi?”

Bu ikili arasındaki tartışma dışarıdan bir müdahale olmadığı sürece devam edecek gibi duruyor.

Kapalı beta sona eriyor, VALORANT çıkış tarihi açıklandı!

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi aynı zamanda da oyun ve espor sevdalısıyım. Oyun oynamayı ve esporla alakalı tartışmayı, sohbet etmeyi, yazı yazmayı severim.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

400x400

KAÇIRMAYIN

LoL