Connect with us

Twitch

Jahrein: “Canımı zor kurtardım”

Jahrein yaşadığı trafik kazasının ardından başından geçenleri anlattı.

Jahrein: "Canımı zor kurtardım"

Geçtiğimiz günlerde KKHA programının yeni konuğunu duyurması nedeniyle gündemimize gelen Jahrein, 17 Mart Çarşamba günü yaptığı Twitter paylaşımı ile birlikte başından geçen trafik kazasını kısaca anlattı.

Geçtiğimiz aylarda bir kaza geçiren köpeği Alfred’in fizyoterapisi için Antalya’dan 10 saat yol gittiğini söyleyen Jahrein, olay anını “Kliniğin önüne aracı park ettik. Kapıyı açtım ve kadının birisi 5 saniye boyunca açık olan kapıya küt diye geçirdi. Canımı/kolumu zor kurtardım. Hoop diye bağırmama rağmen kapıyı parçalayana kadar duramadı.” sözleri ile anlattı.

Olayın ardından pardesülü iki kişinin geldiğini belirten yayıncı, kazanın ardından 2 ekip aracı ve 7 polis memurunun olay yerine geldiğini söyledi. Polis ekipleri ile arasında geçen olayları ise şöyle anlattı:

“Özel polis! Kişiye özel! Alkol testi yapıyorlar bana. Park halindeydik diyorum. Kapıyı niye arabanın üstüne açtın diyor rütbeli polis. Dedim tutun ne tutanak tutacaksanız. Benim içerde çocuğum muayene oluyor. Hade kendinize iyi bakın. Hanımı gönderdim. 1.50 kız tabii. Konuşmamışlar bile onla. Bi şeyler yazıp gitmişler. Kadın ekonomi danışmanı bilmem ne bilmem nesinin eşiymiş. LoL. Ben de vatandaşım ama siz bilirsiniz… ” 

Tanınmış yayıncının olayı anlatan Tweet’i paylaşmasının ardından pek çok kişiden geçmiş olsun mesajı geldi. Buraya tıklayarak Jahrein’in paylaştığı Tweet’e ulaşabilirsiniz.


İlginizi Çekebilir:

1907 Fenerbahçe Espor dünya çapında sesini duyurmak için yeni Twitter hesabı açtı

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Twitch