Connect with us

Twitch

Jahrein, Fatih Altaylı’nın Teke Tek programına konuk oluyor!

.@jahreindota, #TekeTek programında Gazeteci @fatihaltayli’nın konuğu olacak.

Jahrein, Fatih Altaylı'nın Teke Tek programına konuk oluyor!

Son zamanların en çok konuşulan isimlerinden biri olan Ahmet “Jahrein” Sonuç, hem geleneksel medyada hem de yeni medya platformlarının en çok aranan isimlerinden biri. Yapılan duyurulara göre Sonuç, yeni bir televizyon programına konuk olacak.

Yapılan son açıklamalara göre Jahrein, 16 Kasım Salı günü saat 20:30’da başlayacak olan ve gazeteci Fatih Altaylı tarafından sunulan Teke Tek programının konuğu olacak.

1995 yılından beri aktif olarak düzenlenen tartışma programının ilk bölümüne konuk olacak Sonuç ile bağımsız milletvekilliği adaylık kararı, Z kuşağı, Twitch Bit olayları ve takipçileri hakkında konuşulacak.

Jahrein: “Büyük oyunu çözmüşsün kanka”

Yapılan duyuru ile birlikte gelen bir cevaba hem Ahmet “Jahrein” Sonuç’tan hem de Fatih Altaylı’dan tepki geldi. Duyuru Tweet’ine “Jahrein iyi pr’mis programi kaptin hemen Ekrem baskana saldir ödülü al” şeklinde bir cevap veren Twitter kullanıcısına Sonuç, “Büyük oyunu çözmüşsün kanka. Program davetinin bir hafta önce gelmesi dışında sıkıntı yok. Fatih Altaylı konuklarını son gün mü seçiyor sence.” sözleri ile cevap verdi.

Gazeteci Fatih Altaylı da sevilen yayıncının cevap verdiği Tweet hakkında kişisel Twitter hesabı üzerinden konuştu. Attığı Tweet’te Sonuç’tan daha sert bir cevap veren Altaylı, “Boşver ahmakları. Kendi kötülüklerinde boğulurlar zaten. Sağ sol farketmiyor. Ahlaksız oldukları İçin herkesi ahlaksız zannediyorlar.” dedi.

Duyuru Tweet’ini aşağıda görebilirsiniz.


İlginizi Çekebilir:

Çağrı “Hype” Ergün Twitch üzerinden banlandı!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Twitch