Connect with us

Twitch

Jahrein: “Kılıçdaroğlu’nu terletebildiğim kadar terleteceğim.”

Jahrein ile Kemal Kılıçdaroğlu’nun canlı yayını 22 Mayıs Cumartesi günü gerçekleşecek.

Jahrein: "Kılıçdaroğlu’nu terletebildiğim kadar terleteceğim."

Jahrein, geçtiğimiz günlerde Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile 22 Mayıs Cumartesi günü bir canlı yayın düzenleyeceğini PurpleBixi’nin Twitch yayınında açıklamıştı.

20 Mayıs Perşembe günü ise Ahmet “Jahrein” Sonuç’un BirGün’den Cihangir Köroğlu’na verdiği mülakat yayınlandı. Jahrein’in yayın hayatına nasıl başladığına, Z kuşağı izlenimlerine ve bağımsız milletvekili adayı olması konusuna değinilen röportajda Kılıçdaroğlu yayınına da konu geldi.

Köroğlu’nun “Siyasilerin Twitch’e olan bu ilgisini nasıl yorumluyorsun?” sorusu üzeri ne Sonuç, daha önce her bir siyasetçiyi kanalına davet ettiğini fakat ya cevap alamadığını ya da soruları önceden almak istediklerini söyledi.

Mansur Yavaş’ın Pqueen ile gerçekleştirdiği canlı yayının siyaset içerikli olmadığını dile getiren 32 yaşındaki yayıncı, kendi yayınının öyle olmayacağını, “Kemal Kılıçdaroğlu’nu terletebildiğim kadar terleteceğim. Bence siyasiler bu platformu ve diğer sosyal medya platformlarını kendilerini şirin göstermek için değil, aynen Kılıçdaroğlu gibi onlarla gerçekten etkileşime geçebildiklerini göstermek için kullanmalı.” sözleri ile ifade etti.


İlginizi Çekebilir:

Bora Koçyiğit Galatasaray seçimlerinde Burak Elmas’ın ekibinde yer alacak

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Twitch