Connect with us

Twitch

Jahrein KKHA programının yeni konukları hakkında konuştu

Jahrein konuk olduğu yayında Konuşalım Konuşalım Headshot Atalım programının gelecek konukları hakkında konuştu.

Jahrein KKHA programının yeni konukları hakkında konuştu

Twitch dünyasının en çok konuşulan isimlerinden biri olan Ahmet “Jahrein” Sonuç, Rekkitz ekibinden Eren Aktan’ın Agalar Yarışıyor programında KKHA(Konuşalım Konuşalım Headshot Atalım) ismini verdiği programın gelecek dönemdeki konukları hakkında konuştu.

Sonuç, Türkiye İşçi Partisi Milletvekili Barış Atay’ın garanti olarak programa katılacağını söylerken, gazeteci Emin Çapa ile Türkiye’nin eğitim sistemini tartışmak istediğini ayrıca Barbaros Şansal ile de bir yayın gerçekleştireceğini belirtti.

Jahrein bunlara ek olarak yayın yapmak istedikleri isimlerden de bahsetti. Sevilen yayıncının yayın yapmak istediği isimler arasında Meral Akşener, Evrim Ağacı ve Erlik gibi isimler yer alırken, Prof. Dr. Celal Şengör ile de bir yayın yapabileceğinin ilk sinyallerini verdi.

Jahrein Killa Hakan konusuna da değindi

Ahmet “Jahrein” Sonuç merak edilen rapçi Killa Hakan yayını hakkındaki son durumdan da bahsetti. Killa Hakan ile yayın yapmak için hazır oldukları sırada sevşlen rapçinin babasının hayatını kaybettiğini söyleyen Sonuç, “Ondan sonra insanlar Killa’yı çok rahatsız ettiler abi hani beraber yayın yapacaktınız diye. Adamın babasının kırkı çıkmadı beyler rahat bırakın dedim. Ama bizim izleyici bazen aptal olabiliyor.” dedi ve ekledi: “Babası ölmüş birine abi yayın nerede demezsin. Killa da biraz bozuldu sanırım. Ben de dürtmedim yani ayıp oldu biraz.”


İlginizi Çekebilir:

BBL Esports Forma tanıtımı paylaşıldı!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Twitch