Connect with us

Espor

Japone: “Bizimle savaşamayacaklarını biliyorduk.”

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nin kritik karşılaşmalarından Dark Passage Dominos – 1907 Fenerbahçe maçı sonrası konuşan Japone, önemli açıklamalarda bulundu.

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nin kritik karşılaşmalarından Dark Passage Dominos – 1907 Fenerbahçe maçı sonrası konuşan Japone, önemli açıklamalarda bulundu. Karşılaşmanın son anında verdikleri iyi kararlar hakkında yorum yapan oyuncu, rakiplerinin savaşamayacaklarını bildiğini söyledi.

Bir önceki savaşta Azir’in flash’ını almıştık. Bizimle savaşamayacaklarını biliyorduk. 5v5’te biz daha güçlüydük daha doğrusu, öyle söyleyebilirim.

Bu sözlerinin ardından Cho’Gath tehditine de değinen Japone, “Fakat adamlarda Cho’Gath olduğu için Baron’u çok hızlı alabiliyorlardı Cho’Gath ultisiyle. Baron’u çalınca zaten oyunun kapısı açıldı.” diyerek karşılaşmanın sonu için görüşlerini söyledi.

Play-off şanslarının olduğunu belirten Japone, “Çalışıyoruz ama verimli çalışamıyoruz.” diyerek takımının inişli çıkışlı performansını değerlendirdi. Yaptıkları antremanların faydalarını göremediklerini veya doğru çalışmadıklarını belirten oyuncu, konuyu çözemediğini söyledi.

Japone röportajı

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor