Connect with us

LoL

Japone, yeni sezon için takım tekliflerini değerlendirdiğini açıkladı!

Başarılı destek oyuncusu Bahadır “Japone” Çolak, Twitter üzerinden takım tekliflerini değerlendirebileceğini duyurdu!

Japone'nin Yeni Takımı Royal Youth Oldu

Türkiye’nin sayılı destek oyuncularından olan Bahadır “Japone” Çolak, Twitter üzerinden takım tekliflerini değerlendirebileceğini duyurdu!

2020 Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi‘ne Royal Youth ile başlayan başarılı destek Japone, RYL‘de işlerin kötü gitmesinin ardından takım tekliflerine açık olduğunu duyurmuştu. Bunun üzerine Papara Supermassive hızlı davranıp Japone’yi kadrosuna katmıştı.

Papara Supermassive, sezonu 10-6‘lık bir skorla üçüncü sırada bitirmişti. Bu skor kulübün standartlarının çok altındaydı. Bu performans düşüklüğü playofflarda da kendini göstermeye devam etti. 2020 VFŞL Kış Mevsimi çeyrek finalinde Team Aurora‘ya yenilen takım tarihinde ilk defa mevsim finalleri oynayamadı.

“Papara Supermassive ile kontratım devam ediyor fakat gelecek sezon için teklifleri de değerlendirebiliyorum. Özel Mesaj’larım açık. Retweetlerseniz sevinirim.”

Henüz takımdan gidip gitmeyeceği belli olmadığı için yorum yapamıyoruz fakat Papara Supermassive, kadroda köklü bir değişikliğe gidilebilir. Her şekilde başarılı desteğe kariyerinde başarılar dileriz!

2020 Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi Yaz Mevsimi transferleri için sitemizi takip etmeye devam edin!

Avrupa ve Kuzey Amerika’ya daha fazla VALORANT sunucusu eklenecek

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi aynı zamanda da oyun ve espor sevdalısıyım. Oyun oynamayı ve esporla alakalı tartışmayı, sohbet etmeyi, yazı yazmayı severim.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

400x400

KAÇIRMAYIN

LoL