Connect with us

Espor

Japone Twitter üzerinde öz eleştiride bulundu

1907 Fenerbahçe’nin destek rolündeki oyuncusu Bahadır “Japone” Çolak’tan bir öz eleştiri geldi.

Japone Twitter üzerinde öz eleştiride bulundu

2020 VFŞL Yaz Mevsimi lig aşamasının 2 Ağustos Pazar günü sona ermesi ile mevsim finallerine kalma hakkı sağlayan takımlar belli oldu. Bu takımların arasında yer alamayan ekiplerden biri olan 1907 Fenerbahçe’nin destek rolündeki oyuncusu Bahadır “Japone” Çolak’tan bir öz eleştiri geldi.

2 Temmuz gününün akşam saatlerinde Twitter hesabı üzerinden bir paylaşımda bulunan oyuncu, sorunları çözmek adına çok fazla uğraştığını fakat başarılı olamadıklarını belirtti. Açıklamasının devamında “En son başarısız olmak istediğim takım kuşkusuz burasıydı. Fakat bazen gerçekten ne yaparsan yap olmuyor.” sözlerini kullanan Japone, “Bu oyunları sizlere izlettiğimiz için kendim ve takımım adına çok üzgünüm.” dedi.

15 Ağustos günü başlayacak olan 2020 VFŞL Yaz Mevsimi finallerinde çeyrek finallerde 5 Ronin, Dark Passage ile Papara SuperMassive ise Beşiktaş Esports ile karşı karşıya gelecek.


İlginizi Çekebilir:

Sevilen yayıncı Uğur “Panky” Taş bir süre yayın açamayacağını açıkladı!

Hip Hop, espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum.

1 Yorum

1 Comment

  1. Timur

    4 Ağustos 2020 - 13:39 at 13:39

    kış sezonunun güzelim takımını rezil ettiler.supportu yolladılar,soloyu yolladılar,adc gitti gelenler ise tam rezil.hades gibi kaprisli tilt ve miladı dolmuş bir adc,basit bir support,bronz liginden solo ve ligin en kötü ormancısıyla bu kadar ..

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Espor