Connect with us

Overwatch

Jeff Kaplan Overwatch için büyük bir güncellemenin tarihini verdi!

Oyuncular bekledikleri özelliklere nihayet kavuşacaklar

Jeff Kaplan Overwatch

Oyunun başındaki isimlerden olan Jeff Kaplan Overwatch için hayranların merakla beklediği büyük güncelleme hakkında konuştu.

İnternet üzerinden yayılan sızıntı haberleri ve hayranların beklentileri doğrultusunda Overwatch için yakın zamanda büyük bir güncelleme geleceği büyük ölçüde tahmin edilebilen bir şeydi. Jeff Kaplan’da konuya dair resmi bir açıklama yaparak oyuncuların tahminlerinin boş olmadığını kanıtladı. Jeff Kaplan açıklamalarında kahraman yasaklama, rol seçimi ve önemli dengelemeleri içeren değişikliğin yolda olduğunu umduğunu söyledi.

Jeff Kaplan Overwatch

6 aydan daha uzun bir süredir Developer Update getirilmeyen oyun hakkında oyuncular bir hayli kızgındı. Forumlar üzerinden bu durumu eleştiren oyunculara geliştiriciler tarafından verilen cevap ise ”Yakın zamanda bir Developer Update kaydettik. Ayın sonuna doğru çıkış yapmasını planlıyoruz” şeklinde oldu. Yeni gelecek güncelleme ile oyuna eklenecek özellikler bakalım oyuncuları tatmin etmek için yeterli olacak mı?

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAÇIRMAYIN

Overwatch