Connect with us

Overwatch

Jeff Kaplan yeni Overwatch içerikleri hakkında konuştu

Blizzard oyunu unutmadıklarını oyunculara göstermek istiyor.

Jeff Kaplan yeni Overwatch

Oyunun geleceği hakkında bazı açıklamalarda bulunan Jeff Kaplan yeni Overwatch içeriklerinin yakında oyuna ekleneceğini de belirtti.

Geride bıraktığımız BlizzConline etkinliği Overwatch hayranları açısından pek de tatmin edici geçmedi. Overwatch 2‘nin beklenenden yavaş ilerleyen geliştirme sürecinin yanı sıra kendilerini unutulmuş da hisseden topluluk haliyle geliştiricilere kızgın. Neredeyse 1 yıldır yeni bir kahraman görmemiş olan Overwatch oyuncularının yüreklerine su serpecek açıklamaları geliştirici ekibin lideri Jeff Kaplan yaptı.

Jeff Kaplan yeni Overwatch

Gamespot‘a konuşan Jeff Kaplan Overwatch 2 piyasaya sürülmeden önce Overwatch’a daha fazla içerik ekleneceğinin sözünü verdi. ”Planımız şu an ve Overwatch 2’nin piyasaya sürülmesi arasında hiçbir şey yapmadan beklemek değil” şeklinde konuşan Kaplan planladıkları içeriklerin halihazırda geliştirilmekte olduğunu ve yakında oyuncuların karşısına çıkacaklarını duyurdu.


Playerbros: Espor Haberleri ve Video İçerikleri

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Overwatch