Connect with us

Espor

João Félix’in SBC görevi FIFA 20’ye eklendi

João Félix’in SBC görevi FIFA 20’ye eklendi!

João Félix'in SBC görevi FIFA 20'ye eklendi

Şampiyonlar Ligi’nde maçların oynanmaya başlanmasıyla birlikte, FIFA 20’ye Atlético Madrid‘in genç yıldızı João Félix‘in Finale Doğru SBC görevi eklendi.

Oyuna yeni eklenen João Félix‘in Finale Doğru kartı, hücum özelliklerinin yüksekliği ile dikkat çekiyor. 5 skill ve 4 zayıf ayağa sahip olan oyuncu, 92 bitiricilik ve 96 şut gücüne sahip. Ayrıca 95 pace’e sahip olan oyuncu, kontra ataklarda atacağı driplinkler ile birlikte bir anda oyunu size getirebilir. 94 Stamina’ya sahip olan oyuncu, bu özelliği ile birlikte 90 dakikayı rahat bir şekilde çıkartabilir. 

João Félix'in oyun içi özellikleri

João Félix‘i almak için 85 rating’e sahip bir kadro vermeniz gerekiyor. Futbin’in hesaplamasına göre, 200.000 coins ile birlikte bu karta sahip olabilirsiniz. Oyunun sonlara geldiğimizi ve birçok üst düzey özelliğe sahip olan kartın daha ucuza gittiğini düşünürsek, Atletico fanı değilseniz bu SBC’yi yapmanızı önermeyiz.

Fakat, bu kart Atletico Madrid‘in şampiyonlar ligindeki ilerlemesine göre upgrade alacak. Haftaya ŞL’de RB Leipzig ile karşılaşacak olan İspanyollar, bu maçı kazanırsa João Félix 1 veya 2 puan upgrade alacak.

Akademi Ligi 2020 Yaz Mevsimi Finali’nin adı belli oldu!

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Espor