Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

JW’nun kariyerindeki en zor maç

fnatic’in yıldızı JW kariyerindeki en zor maça çıktı.

İngiltere’nin Londra şehrinde düzenlenen FACEIT Major 2018 turnuvasında dünya devlerine karşı mücadele eden fnatic’in emektar yıldız oyuncularından Jesper “JW” Wecksell, turnuva esnasında yayınladığı bir Tweet ile gündeme bomba gibi düştü.

Turnuvaya kötü bir başlangıç yapan fnatic, Kuzey Amerika temsilcisi compLexity’e 16-4 mağlup olurken JW ise 11 öldürme 17 ölümlük bir katkı koydu. Turnuvanın ikinci maçında ise Rus ekibi Winstrike’ı mağlup eden fnatic, turnuvada ilk galibiyetini almış oldu. Alınan bu galibiyette JW, 16 öldürme 17 ölümlük bir performans sergiledi. İşte olaylar da tam burada başladı.

Daha öncesinde büyükannesini kaybeden Jesper, devam eden turnuva dolayısıyla büyükannesinin cenazesine katılamayacağını Twitter üzerinden takipçileriyle paylaştı. Büyükannesinin kendisini izlediğini ve bir sonraki gün oynayacağı Vega Squadron maçında takımının kazanması için elinden geleni yapacağını ve büyükannesini gururlandıracağını söyleyen JW, dediğini yaptı ve kritik raundlarda öne çıkarak maçın galibiyetle sonlanmasına büyük katkıda bulundu. Maç boyunca 20 öldürme 18 ölümlük bir performans sergileyen Jesper, turnuva sonuna kadar elinden geleni yapmaya devam etti fakat takımının beşinci günde aldığı HellRaisers mağlubiyetiyle birlikte turnuvadan elendiler. İşte JW’nin kariyerindeki en zor maçtan bazı kesitler videomuzda.

UNC Greensboro'da Bilgisayar Bilimleri öğrencisi. Ortaokuldan itibaren espora merak salmış bir Adanalı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive