Connect with us

LoL

K/DA’nın ilk müzik videosu 48 saat geçmeden 16 milyon izlenmeye ulaştı

Riot Games’in POP/STARS şarkısı 48 saatte büyük başarı elde etti.

K/DA Ahri, Evelynn, Kai’Sa ve Akali için yapılan ilk şarkı ve müzik videosu, üzerinden 48 saat geçmeden 16 milyon izlenmeye ulaşmayı başardı.

Riot Games’in yeni kostümleri için yaptığı en yeni şarkısı YouTube’da yayımlanmasının ardından 48 saat geçmeden 16 milyon izlenmeyi yakaladı. POP/STARS isimli şarkı hem müziği hem de klibi ile adeta kendine izleyenleri büyüledi. K/DA kostümleri için yapılan şarkının klibinde Ahri, Evelynn, Kai’Sa ve Akali’yi görüyoruz.

Worlds 2018 finallerinde ilk defa görücüye çıkan performansı büyük beğeni toplamıştı. Finali internetten takip edenler AR Teknolojisi ile sahnede şampiyonların performansını izleme şansı buldu. Alanda bulunanlar ise devasa ana ekrandan aynı performansı görme şansını elde etti.

Riot Games daha önce de kostümler ve hatta şampiyonlar için şarkı yapmıştı ancak üzerinden çok zaman geçmesine rağmen bu şarkılar POP/STARS’ın kısa zamanda elde ettiği başarıyı ve ilgiyi toplayamadı. Kısa zamanda neredeyse diğer şarkıların izlenme sayısını yakalayan bu şarkının daha da yüksek izlenme sayılarına ulaşacağı tahmin ediliyor.

İlk 24 saatte 5 milyon izlenen klibin üzerinden 48 saat geçmeden bu sayı 16 milyonu yakaladı. Ayrıca video YouTube’da 744 bin beğeni alırken sadece 12 bin kişi şarkıyı beğenmediğini belirtti.

Bu şarkı için K/DA’nın ilk single’ı diyen Riot Games, gelecekte gelecek olan yeni şarkıların ve kliplerin müjdesini de vermiş olabilir.

İşte o muhteşem şarkı ve klibi

 

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL