Connect with us

Espor

Kadıköy’ün Boğası Serhat Akın artık TwitchTV’de!

Serhat Akın da Twitch dünyasına merhaba dedi!

Kadıköy’ün Boğası lakabıyla tanınan ve son dönemde televizyon programlarında da yer alan Serhat Akın artık TwitchTV‘de olacak. Twitch üzerinden bir kanal açan eski futbolcu, oyun yayınlarıyla izleyicileriyle buluşacak. Bugüne kadar futbolcu kimliğiyle tanındığının altını çizen Akın, artık Twitch üzerinden yayınlara başlamaya hazır olduğunu belirtti.

Bugün 20.00’da başlayacak olan yayınlarıyla Twitch’e resmen merhaba diyeceğini belirten eski futbolcu, twitch.tv/serhatakin adresinde izleyicileriyle buluşacak. Özel sürprizler, hediyeler ve çekilişler de yapacağını belirten eski futbolcu, açıklamalarını “Twitch’de görüşmek üzere! diye sonlandırdı.

Serhat Akın’ın resmi açıklaması:

Merhaba arkadaşlar, bir süredir sizlere yolda olan yeni projemden bahsediyordum, hayırlısıyla tüm hazırlıklarımızı tamamladık ve artık Twitch üzerinden yayınlara başlamaya hazırız.

Bugüne kadar futbolcu kimliğimle tanındım ama bunun yanında çocukluğumdan beri hayatımda olan bir diğer hobim de bilgisayar oyunlarıydı. Küçük yaşlarda başlayan bu tutkum futbolculuğumun yanında her zaman benimle birlikteydi ve artık bunu sevenlerimle de paylaşmaya karar verdim.

Yarın(18 Nisan’dan bahsediyor) saat 20:00’da yayına başlayacak ve twitch.tv/serhatakin adresinden ulaşabileceğiniz kanalımızda her hafta çeşitli canlı yayınlarla birlikte sizlerle buluşacağız. Hem oyun oynayıp, hem de keyifli vakit geçireceğimiz kanalda tabii ki çok özel sürprizler, hediyeler ve çekilişler de olacak, oyunlara ilgisi olmayan arkadaşları da bekliyoruz, maksat muhabbet olsun,

Twitch’de görüşmek üzere! 🐂🏆🚀

Serhat Akın’ın anlatımıyla: Serhat Akın kimdir?

*1981 yılında Almanya’nın Bretten şehrinde doğdum,10 yaşındayken girdiğim Karlsruher SC altyapısı ile futbola başladım, 2000 yılında zaten taraftarı olduğum Fenerbahçe’ye transfer oldum, 5 yıl formasını giydiğim Fenerbahçe’de 154 maçta 49 gol attım ve 3 şampiyonluk yaşadım, sonrasında Anderlecht, Köln gibi takımların formasını giyip 2013 yılında sakatlıkların da etkisi ile profesyonel futbol hayatımı noktaladım.

Futbolculuk yıllarımda kamplarda en çok vakit geçirmeyi sevdiğimiz bilgisayar oyunları hayatımın her zaman vazgeçilmezleri arasında oldu.Yıllar içinde gelişen oyun arkadaşlıklarımın ve sizlerin yoğun isteğiyle artık ben de twitch’deyim.*

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor