Connect with us

Güncel

Girişimci Kadir Köymen oyun oynamak ile ilgili söylemleri ile tepki topladı

Kadir Köymen: “Oyun oynamak, dizi izlemek işini yapmış hayatını güvenceye almış kişinin yapacağı iştir.”

Girişimci Kadir Köymen'in oyun oynamak ile ilgili söylemleri tepki topladı

Edelkrone şirketi ile dünya çapında bir başarıya imza atmış Kadir Köymen, 27 Mart Cumartesi gününün sabah saatlerinde attığı bir Tweet ile oyun ve teknoloji dünyasında konuşulmaya başlandı.

Attığı Tweet’e oyun oynamanın ve dizi izlemenin işini yaparak hayatını garantiye almış kişilerin yapacağı bir iş olduğunu söylen Köymen, “Yapmayın gençler. Kıymayın kendinize ve bize.” dedi.

Paylaşılan Tweet, “Problemlerle zaman geçirmeden, onları çözmek için geliştirilmiş araçları tanımaya zaman ayırmadan sadece oyuna zaman ayırmanız hepimizi yok eder.” sözleri ile sona erdi.

Post42 kanalından Berk Sevgi, konu hakkındaki düşüncelerini “bir problemi aynı yanlış yolu tekrarlayarak çözemeyeceğini, araştırarak başka yoldan gitmen gerektiğini ve elindeki sınırlı kaynakları çözüm için nasıl en etkili şekilde kullanabileceğini öğretirken aynı zamanda eğlendiren oyunlardan daha iyi bir araç olduğunu düşünmüyorum” sözleri ile paylaştı.

Twitch yayıncısı Pqueen ise Tweet’i RT’leyerek gülen surat emojileri ile “Sürekli Derdo Olun” mesajını paylaştı. Köymen’in Tweet’i 1000’den fazla alıntı RT ve binlerce beğeni aldı.

Kadir Köymen tarafından paylaşılan Tweet’i aşağıda görebilirsiniz.

Girişimci Kadir Köymen'in oyun oynamak ile ilgili söylemleri tepki topladı


İlginizi Çekebilir:

PUBG Mobile günde 7 milyon dolardan fazla gelir elde ediyor

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel