Connect with us

Espor

Kafalar Esports, PUBG takımı ile yollarını ayırdı

@KafalarEsports’un PUBG kadrosu ile yollarını ayırması ile takımdan ayrılan oyuncular yeni bir organizasyon aramaya başladı.

Kafalar Esports, PUBG takımı ile yollarını ayırdı

Ülkemizde PUBG arenasında gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. 17 Eylül Cuma gününün akşam saatlerinde yapılan duyuru ile birlikte Kafalar Esports PUBG takımı hakkındaki son gelişmeleri paylaştı.

Takımın resmi hesaplarından paylaşılan gönderi ile birlikte PUBG takımının 5 oyuncusu ile yolların ayrıldığı açıklanmış oldu. Yapılan açıklamada “PUBG takımımız ile karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırıyoruz, bize kattıkları her şey için minnettarız! Yolunuz açık olsun” sözleri kullanılırken, oyuncular tarafında da açıklamalar yapıldı.

Kafalar Esports takım menajeri Sina Aydın’ın “Yolunuz açık olsun kardeşlerim” sözleri ile veda ettiği oyunculardan biri olan Metebey, yaptığı açıklamada Kafalar dönemini şu sözler ile özetledi: “Bizim için kafalar yolculuğu oldukça kısa soluklu oldu, bunu net bir sonuca bağlayamam, takımada yönetimede verdiği tüm emeklerden dolayı minnettarım, pubgden bir kafalar geçti ve biz abi kardeş kazandık. kısa süreçte kaldığımız yerden devam edip, daha iyisi için çalışacağız”

Takımdan ayrılan kadronun başka bir oyuncusu olan Nailqop13 ise yaptığı paylaşımda takımdan ayrılan 5 kişi olarak teni bir organizasyon aradıklarını dile getirdi.

Eski Kafalar Esports PUBG takımı

  • Alaattin “Nailqop13” Nail
  • Salih Ahmet “Ruern” Demirbaş
  • Tunay “Z3R3F” Aytaç
  • Berkim “Murfle” Azim
  • Metehan ”Metebey” Avcı

İlginizi Çekebilir:

Futbolist Raisa Vanessa işbirliğini duyurdu

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor