Connect with us

Espor

Kafalar Esports tüm operasyonlarını durdurarak espor arenasından çekildi

Son açıklamalar ile birlikte Kafalar Esports bütün alanlardaki operasyonlarını durdurarak kapandı.

Kafalar Esports'tan VALORANT takımı hakkında şaşırtan karar!

Yaklaşık bir ay önce bir açıklama yayınlayan Kafalar Esports, VALORANT alanındaki operasyonlarını ikinci bir duyuruya kadar durdurma kararı almıştı. Aradan geçen 32 günün ardından yayınlanan açıklama, Kafalar Esports’a gönül vermiş taraftarlarını üzdü.

Kafalar Esports: “Sektöre veda ediyoruz”

29 Mayıs Pazar gününün öğle saatlerinde takımın resmi sosyal medya hesapları üzerinden yapılan paylaşımda alınan yeni karar “Kafalar Esports olarak yakın zamanda ikinci bir tarihe kadar VALORANT operasyonlarımızı durdurduğumuzu açıklamıştık. Her ne kadar geri döneceğimizi de söylesek, bu sektöre aşık da olsak üzülerek ‘espor’ arenasına veda ettiğimizi siz değerli takipçilerimizle paylaşmak durumundayız.” sözleri ile birlikte paylaşıldı.

Belirtilene göre takım PUBG Mobile alanındaki operasyonlarını da durdurarak espor sektörüne tamamen veda ediyor.

“Tüm taraftarlarımıza teşekkür etmek bizler için boynumuzun borcudur

Oldukça duygusal bir dil ile hazırlanan açıklamada Kafalar Esports taraftarlarına ve takım bünyesinde yer almış oyunculara ve çalışanlara aşağıdaki şu sözler ile veda edildi:

“Espor sahnesinde bulunduğumuz süreçte gerek VCT başarılarımız gerek ESA’da yaptığımız derecelerde bizi destekleyen tüm taraftarlarımıza teşekkür etmek bizler için boynumuzun borcudur. Sektöre her zaman en iyiyi hedefleyen oyuncular kazandırdığımız için çok mutluyuz. Ayrıca Kafalar Esports bünyesinde yer almış tüm oyuncularımıza ve ekip arkadaşlarımıza da emekleri için teşekkür ederiz. Esporla kalın, sağlıcakla kalın… “


İlginizi Çekebilir:

Beşiktaş Esports Şampiyonluk Ligi 2022 Yaz Mevsimi kadrosu açıklandı

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor