Connect with us

Espor

Kafalar Esports’tan VALORANT takımı hakkında şaşırtan karar!

Kafalar Esports VALORANT alanı hakkında şaşırtıcı bir karar aldı.

Kafalar Esports'tan VALORANT takımı hakkında şaşırtan karar!

Sevilen YouTuber’lar Fatih Yasin, Atakan Özyurt ve Bilal Hancı tarafından hayata geçirilen espor takımı Kafalar Esports, aldığı şaşırtan karar ile gündeme geliyor.

27 Nisan Çarşamba gününün akşam saatlerinde takımın resmi sosyal medya hesapları üzerinden yapılan açıklamaya göre Kafalar Esports VALORANT alanındaki operasyonlarını ikinci bir duyuruya kadar durdurma kararı aldı.

“Kafalar Esports için biraz dinlenme zamanı”

Takım tarafından yayınlanan açıklamada kuruldukları günden bugüne hep en iyiyi hedefleyen ve sektöre iyi anılar kazandırmayı misyon edinmiş bir kulüp oldukları ifade edilirken, “Maalesef VALORANT operasyonlarımızı ikinci bir tarihe kadar durdurma kararı aldığımızı siz değerli takipçilerimize bildirmek durumundayız.” denildi.

Takımda yer alan isimlere “İlk günden itibaren takımımızda bulunan tüm oyuncularımıza, koçlarımıza ve ekip arkadaşlarımıza her şey için teşekkür ederiz. Hepsi bizler için çok değerli ve yetenekli oyuncular. İsimlerini VALORANT sahnesine başarılarıyla kazıyacaklarından hiç şüphemiz yok. Tüm oyuncularımıza kariyerlerinde başarılar dileriz.” sözleri ile teşekkür edilirken, alınan bu kararın nedeni şu sözler ile ifade edildi:

“VALORANT sahnesinde mücadele edebileceğimiz turnuva ve liglerin sayısının az olması ile birlikte turnuva aralığının çok uzun olmasından kaynaklı böyle bir karar almak zorunda kaldık. Kafalar Esports için biraz dinlenme zamanı…”

Yeni VALORANT kadrosu 10 gün önce kurulmuştu

VALORANT alanı hakkında oldukça şaşırtan bir karar alan Kafalar Esports, VALORANT alanında mücadele edecek olan yeni kadrosunu yaklaşık 10 gün önce duyurmuştu. 17 Nisan Pazar günü yapılan duyuruda Yiğit “ip0TT” Karadeniz, İbrahim “lurzy0y0” Sandıkçı, Erdem “Toronto” Soğukpınar, Cihan “Unity” Seferoğlu, Berat “myth” Yüksel ve Duhan “mAz” Ovalı yer alıyordu.

Yapılan duyurunun ardından takım bünyesinde yer alan oyunculardan Yiğit “ip0TT” Karadeniz, Kafalar ile sözleşmesinin devam ettiğini fakat takım tekliflerini değerlendirebildiğini duyurduğu bir paylaşımda bulundu.


İlginizi Çekebilir:

Thunderbolts Gaming’den VALORANT akademi takımı açıklaması

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor