Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Kanadalı yayıncı xQc, CS: GO oynarken çıldırdı

Bu kadar sinirlenmesine gerek var mıydı?

Kanadalı Twitch yayıncısı Félix ‘xQc’ Lengyel, canlı yayın sırasında önce takım arkadaşlarıyla kavga etti ardından kendisini zıplayarak öldüren rakibi yüzünden neredeyse klavyesini kırıyordu.

Aslında sakin sakin yayınını yapmaya devam eden yayıncı, bir takım arkadaşının boş yere oyunu duraklattığını düşündü ve sinirlenmeye başladı. Takım arkadaşına “Neden oyunu duraklattın?” diye sordu ve arkadaşı da “Tuvalete gitmem gerekiyordu” dedi. Bunun üzerine iyice çıldıran yayıncı mikrofonunu açarak bağırmaya başladı. Takım arkadaşının ağlamalı cevap vermesi “troll” olduğunu düşünmesine neden oldu ve yayıncı iyice çıldırdı.

İkinci olayda connector içinde rakibini öldüren xQc daha sonra yukarıya doğru çıkmaya başladı. Tam kapıdan çıkacakken kendisine doğru uçarak gelen rakibi daha ilk mermisinde yayıncıya kafa vuruşu atmayı başardı. İşte olayların kontrolden çıktığı nokta burası oldu. Yayıncı klavyesini az daha kırıyordu. Ardından çok sinirli bir şekilde ve bağırarak izleyenlere durumu anlatmaya çalıştı.

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive