Connect with us

Espor

Karmine Corp’un sahibi, LEC hakkında kriptik bir tweet ile söylentilere yol açtı.

Karmine Corp için hazırlık yapın.

Karmine Corp

Son birkaç yıl boyunca, Avrupa League of Legends hayranları, Riot Games’in LEC’ye bölgesel bir favori ekleyip eklemeyeceğini görmeyi umuyorlar ve bu bekleme yakında sona erebilir.

Popüler Fransız espor organizasyonu Karmine Corp, esports gazetecisi Brieuc Seeger tarafından 14 Ekim Cumartesi günü bildirildiği üzere, lige katılmaya yakın olabilir. Takım, iddiaya göre Astralis’in şu anki franchising slotunu satın almayı hedefliyor ve başka organizasyonlarla birleşmeyi düşünmüyor.

https://twitter.com/Kammeto/status/1714315510853116234?ref_src=

Taraflardan herhangi biri tarafından doğrulanmış bir anlaşma yok, ancak Karmine Corp’un ortak sahibi Kamel “Kameto” Kebir’in son sosyal medya gönderisi, Blue Wall üyelerine 2024’e yönelirken umut vermiş gibi görünüyor. Tweet, bir mangadan bir karakterin “Bir adamın hayali asla ölmez!” dediği bir tek resimden oluşuyor.

Kameto’nun, Karmine Corp’un LEC’ye katılma çabalarında ne kadar tutkulu olduğunu bilen hayranlar, 2022’de lige giriş izni verilmediğinde, 28 yaşındaki oyuncunun akışı sırasında taraftarlarına hitap ederken duygusal hale geldiğini biliyorlar. Ancak şimdi, espor dünyasının en büyük isimlerinden biri için hala bir umut olabilir.

Karmine Corp, EMEA Bölgesel Ligi’nde hızla yükselen en büyük fenomenlerden biri olmuştur. İki LFL şampiyonluğu ve dört EMEA Masters turnuva zaferi ile gururlanmaktadırlar. Ayrıca, tüm esporlarda en büyük ve en tutkulu taraftarlardan birine sahiptirler ve canlı etkinlikler sırasında binlerce hayranları bulunmaktadır.

Son üç yıl boyunca sürekli güçlü takımlar inşa etmişler ve kadrolarında üst koridor oyuncusu Lucas “Cabochard” Simon-Meslet, Team BDS üst koridor oyuncusu Adam Maanane, eski G2 destek oyuncusu Raphaël “Targamas” Crabbé ve efsanevi LEC taşıyıcı oyuncusu Martin “Rekkles” Larsson gibi yıldız oyuncuları içermiştir.


Starfield’ta Star Wars istilası hızla devam etmekte

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor