Connect with us

VALORANT

Karşınızda Ascent’te A alanını domine eden Killjoy Nanosürüleri!

Güçlü karakter, stratejik oynanınca daha da etkili oluyor

killjoy

Alman dahi ile uzaktan uzaktan oyunun kaderini değiştirmek istiyorsanız Ascent’in A alanında kullanabileceğiniz Killjoy Nanosürüleri karşınızda.

Killjoy, oyuna son kısımla birlikte gelen güçlü bir gözcü. Gerek savunma tarafında gerekse de Spike’ı kurduktan sonraki aşamada Nanosürü yeteneğiyle harikalar yaratan ajana karşı oynamayı bilen oyuncuların sayısı gittikçe artmakta. Spike’ı kurduktan sonra üzerine atılan Nanosürüler hemen fark edilip yok edildiği için bir şey ifade etmiyor, bunun için ajanla yapılabilecek şeyleri çoğaltmak gerekiyor.

G2 pyth, bonk’a karşı mükemmel bir Killjoy oyunuyla karşımızda

Bu durumun farkında olan bir VALORANT oyuncusu, ajanın Ascent’teki A alanına atabileceği birçok Nanosürü noktası keşfetti. Bu ince noktalarda kullanılan Nanosürü yeteneğiyle birlikte hem savunan rakiplerinizin pozisyonunu bozabilir, hem de kurduğunuz Spike’ı savunurken çok büyük bir avantaj elde edebilirsiniz.

5 Nanoswarms for Ascent A Site Attacking/Post Plant from r/VALORANT

Saldırırken savunma tarafındaki rakiplerin genelde bulunduğu noktalara atılan Nanosürü yeteneklerinin yanısıra Spike kurulumu sonrasında kullanılabilecek etkili yöntemler de videoda yer almakta. Killjoy ile oynamayı tercih ediyorsanız ve oyun opsiyonlarınıza yenilerini eklemek isterseniz bu Killjoy Nanosürülerine iyi çalışmanızı öneririz.

Oyun merakını babasının internet kafesinde edinmiş bir dilbilim öğrencisi. Editörlük yapar.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

VALORANT