Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

kassad Renegades’den ayrıldığını açıkladı

Renegades’de beklenmedik bir ayrılık gerçekleşti.

Son zamanların en çok konuşulan takımlarından Team Renegades‘in koçu Aleksandar ‘kassad’ Trifunović, takımdan ayrıldığını açıkladı.

Ocak 2017’den beri Avustralya ekibinin koçluk görevinde bulunan ve bu süre zarfında birçok başarıya imza atan tecrübeli koç, ayrılığının gerekçesi olarak henüz bir şey söylemedi. Attığı Tweet ile birlikte konuya açıklama getiren koç, bu yol ayrımının gerekçesini eve dönünce açıklayacağını da belirtti. kassad ile birlikte Renegades, 2 defa Asia Minor ve de SL i-League Invitational Shanghai 2017 turnuvasının şampiyonu olmuştu. kassad’ın Nifty önderliğindeki bu organizasyondan ayrılış sebebini esporseverler şimdiden merak etmeye başladı.

https://twitter.com/kassadCSGO/status/997188606014959616

Eski bir CS: GO oyuncusu olan Aleksandar, uzun bir süre iNation‘ın formasını da giymişti. Bu süre zarfında günümüzün en iyi oyuncularından birisi olarak gösterilen NiKo ile aynı saflarda yer almıştı. Bir dönem Team Refuse forması da giyen Aleksandar, 2016 yılından itibaren koç olarak arenalarda yer almaya başlamıştı. İlk koçluk deneyimini mousesports‘da yapan oyuncu, daha sonrasında ise Renegades’e transfer olmuştu.

kassad’ın vedasıyla birlikte Renegades kadrosu nasıl şekillendi?

  • Aaron “AZR” Ward
  • Karlo “USTILO” Pivac
  • Justin “jks” Savage
  • Noah “Nifty” Francis
  • Joakim “jkaem” Myrbostad

UNC Greensboro'da Bilgisayar Bilimleri öğrencisi. Ortaokuldan itibaren espora merak salmış bir Adanalı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive