Connect with us

LoL

KDA, Seraphine’in de dahil olduğu yeni çizgi roman serisini çıkardı!

Grubun stüdyo maceralarını anlatan çizgi roman “K/DA: Armoniler, Bölüm 1: Akali” sevenleriyle buluştu!

KDA

KDA, yeni çizgi roman serisi olan KDA: Armoniler‘i duyurdu. Bu yeni seri bizlere League of Legends‘ın sevilen k-pop grubunun kayıt sürecinden ve bu süreçte yaşadıkları sürtüşmelerden kesitler sunuyor!

“Üyelerle tanışın ve KDA’in resmi çizgi romanına merhaba deyin.”

Bölüm 1: Akali‘yi şimdi okuyun!”

Akali isimli ilk bölüm güzel bir kayıt stüdyosunda tüm grupla birlikte başlıyor. True Damage Yasuo ve Seraphine‘i gördüğümüz bu bölümde Ahri, şarkının nakaratını tekrar kaydetmek istiyor. Bu sırada Akali de şarkının başka bir bölümünü kaydetmek istediğini söylüyor. Yaşanan bu gerginlik üzerine grup lideri Akali bir mola veriyor ve Evelynn, Kai’Sa ve Ahri stüdyodan ayrılıyor.

Akali ve Seraphine, grubun rapçisinin motoru ile ufak bir gezintiye çıkıyor. Baş başa kaldıklarında da Şanghay gezilerinden ve burada geçirdikleri harika zamandan bahsediyorlar.

Profesyonel oyuncular, Papara SuperMassive şampiyonluğu hakkında neler söyledi?

Genel olarak çizgi romanın bu sayısı Seraphine’e odaklanıyor. Eskiden kendi odasında kayıtlar yaparken gruba yeni dahil olan Seraphine’e de grubun lider rapçisi Akali destek oluyor. Ayrıca KDA’in True Damage’dan ne kadar etkilendiğini ve ilham aldığını da öğreniyoruz.

Önceden çıkan dedikodular bu çizgi roman ile doğrulanmış oldu. KDA grubunun yeni üyesi Seraphine çıkışından itibaren gruba eşlik etmeye başlayacak! Bu da bizlere yeni bir kostümün habercisi niteliğinde.

The Baddest şarkısı ile yeniden hayranları ile buluşan grup, senenin sonunda bir küçük albümle (EP) hayranlarının karşısına çıkacağını da açıklamıştı. Çizgi romanda da bahsedilen Şanghay gezisi de bu EP’nin çıkış tarihinin 2020 Dünya Şampiyonası finaline denk gelebileceğini akıllara getirdi!

Çizgi romanın orijinal haline buradan ulaşabilirsiniz.


Zeitnot, Worlds’ten sonra espor kariyerine son verebilir

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL